Najbliższych odcinków "Na Wspólnej" nie będzie. Jaki jest tego powód? Kiedy je zobaczymy?

"Na Wspólnej"
Najbliższych odcinków "Na Wspólnej" nie będzie. Jaki jest tego powód?
Źródło: x-news
W najbliższym czasie nie zobaczymy nowych odcinków "Na Wspólnej". Jak długo potrwa wspomniana przerwa? Kiedy będzie nam dane zobaczyć dalsze losy Marty, Igora czy Grzegorza — syna Smolnego? Zdradzamy w tym artykule.

Serial "Na Wspólnej" niezmiennie od ponad 20 lat bije rekordy popularności w stacji TVN. W produkcji od lat w role jej bohaterów wcielają się m.in. Joanna Jabłczyńska, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur, Magdalena Popławska, Julia Kamińska, Anna Dereszowska czy Bożena Dykiel.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_JABLCZYNSKA_BARBIE (1)
Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

"Na Wspólnej". Kiedy pojawią się nowe odcinki?

Pilotażowy odcinek serialu "Na Wspólnej" został wyemitowany w telewizji TVN 30 sierpnia 2002 r. Od tamtej pory produkcja nieustannie zdobywa serca Polaków. Wiele podobnych produkcji ma swoje wakacyjne przerwy, jednak stacja TVN kolejny raz podjęła decyzję, aby nie zawodzić fanów serialu i wyemitować jego odcinki również w wakacje.

W tym tygodniu jednak ze względu na festiwal "Top Trendy" nowych odcinków serialu "Na Wspólnej" nie zobaczymy. Produkcja jednak powróci i to jeszcze w te wakacje, bo już w poniedziałek 28 sierpnia o tradycyjnej porze, czyli godz. 20:15 zobaczymy premierowy 3678. odcinek jednego z ulubionych seriali Polaków.

Elżbieta, Igor z "Na Wspólnej"
Czy Ewa wybaczy Igorowi?
Elżbieta, Igor z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Serial "Na Wspólnej" - co w nowych odcinkach?

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" dowiemy się, czy Elżbieta wybaczy Igorowi jego romans z Judytą (w tej roli Anna Dereszowska). Okaże się, czy właścicielka sztuk walk, która uwiodła jej ukochanego, jest odpowiedzialna za pobicie Oskara. Czy Igorowi uda się wreszcie doprowadzić swoje dziennikarskie śledztwo?

Dowiemy się również, jakie problemy stoją za dziwnym zachowaniem Grzegorza. Przypomnijmy, że chłopak został w niedawnych odcinkach pobity przez szkolnych kolegów. Smolny próbował interweniować w sprawie syna. Czy uda mu się pomóc Grzegorzowi?

W najnowszych odcinkach produkcji dowiemy się również, czy Marcie uda się osiągnąć telewizyjny sukces podczas prowadzenia weekendowego programu śniadaniowego. Przypomnijmy, że w ostatnich odcinkach dziennikarka zaskoczyła wszystkich swoim pomysłem, aby poprowadzić poranne pasmo bez makijażu. Chciałaby w tej sposób promować naturalność. Pomysłowi stanowczo sprzeciwiła się Roma (w tej roli Julia Kamińska).

Czy kobiecie uda się doprowadzić swoje intrygi do skutku?

Smolny z "Na Wspólnej"
Smolny próbuje interweniować w szkole w sprawie syna
Smolny z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości