W 3679. odcinku "Na Wspólnej" Ewa podejmuje najtrudniejszą decyzję. Czy odda mamę do ośrodka?

Ewa z "Na Wspólnej"
W 3679. odcinku "Na Wspólnej" Ewa podejmuje najtrudniejszą decyzję
Źródło: x-news
W 3679. odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie jeden z najtrudniejszych dni w życiu Ewy. Będzie musiała zdecydować czy odda ukochaną mamę do ośrodka. Decyzja, którą podejmie, z pewnością wiele osób zaskoczy. Jakie będą jej konsekwencje?

Czy Ewa odda mamę do ośrodka?

W nowym odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą, jak Ewa podejmuje najtrudniejszą w życiu decyzję. Przypomnijmy, że mąż kobiety postawił jej ultimatum. Córka chorej na Alzheimera Ireny musi zdecydować, czy umieścić rodzicielkę w ośrodku, gdzie będzie miała zapewnioną całodobową opiekę.

Nadchodzi ten dzień, gdy Ewa musi zdecydować czy spełnić żądanie męża. Kobieta podejmuje ostateczną i niezwykle trudną decyzję. Umieszcza Irenę w domu opieki.

Chociaż Ewa będzie mogła liczyć na pomoc Arka, to podjęcie wyboru o umieszczeniu rodzicielki w ośrodku będzie dla niej bardzo trudne. Co ciekawe już pierwsze konsekwencje tej decyzji nie będą dla kobiety łatwe. Irena zdaje się być obrażona na swoją córkę. Ewa odbierze to jako niezadowolenie z jej wyboru.

Czy podjęta przez Ewę decyzja o umieszczeniu rodzicielki będzie słuszna?

Przeczytaj też: Ewa Gawryluk o roli w "Na Wspólnej". "Pytają, czy będę miała kolejnego partnera..."

Ewa z "Na Wspólnej"
Ewa będzie musiała podjęć bardzo trudną decyzję
Ewa z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W nowym odcinku "Na Wspólnej" jak zwykle wydarzy się wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Danka i Teresa udadzą się do Krakowa. Podróż ta przyniesie wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Danka odkryje zdjęcie byłej żony swojego narzeczonego, Rafała...

Tymczasem rodzina Zimińskich łączy się z Olą poprzez kamerkę internetową. W trakcie rozmowy kobieta nieoczekiwanie wybucha płaczem. Prawdopodobnie chodzi o to, że nie otrzymuje pomocy od Alana w opiece nad ich synkiem. Rodzice dziewczyny są zrozpaczeni i nie wiedzą, jak rozwiązać zaistniałą sytuację.

Jednym z wątków wydarzeń odcinka będzie ten o pensjonacie Hofferów, który jest zagrożony. Gdy córka zmarłego Kujawskiego pojawia się w przybytku, jej krytyczny stosunek do wszystkiego utrudnia negocjacje. Jednak jej uwagę przyciąga Bartosz Jarzyna, pisarz, który zaczyna ją oczarowywać swoimi słowami.

Czy mężczyźnie uda się okiełznać trudny charakter dziedziczki fortuny?

Odcinek 3678. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 29.08.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości