Szantaż w nowym odcinku "Na Wspólnej". Oskar składa Judycie propozycję nie do odrzucenia

Oskar składa Judycie propozycję nie do odrzucenia
Oskar składa Judycie propozycję nie do odrzucenia
Źródło: Player
W nadchodzącym 3671. odcinku "Na Wspólnej" Oskar po przedawkowaniu tajemniczych środków szantażuje Judytę, grożąc ujawnieniem prawdy. Widzowie będą świadkami dramatu Grzesia, który z niewyjaśnionych przyczyn okalecza swoje ciało. Czy zostanie ujawnione, co stoi za dramatem chłopaka?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Oskar szantażuje Judytę

W nadchodzącym 3671. odcinku "Na Wspólnej" widzowie powrócą do wydarzeń w życiu Oskara. Chłopak po uratowaniu przez Igora trafia do szpitala po przedawkowaniu tajemniczych środków. Igor po zjawieniu się na miejscu zacznie dociekać szczegółów, jednak Oskar będzie zasłaniał się brakiem pamięci.

Chłopak jednak doskonale będzie wiedział, kto dostarczył mu środki odurzające. Judyta stanie się celem szantażu z jego strony, gdyż Oskar zażąda od niej pieniędzy za milczenie. Kobieta znajdzie się w trudnej sytuacji. Prawda o środkach, które przyczyniły się do śmierci Bartka Jaworskiego i o mały włos nie zabiły Oskara, może wyjść na jaw.

Judyta, znajdując się w trudnej sytuacji, stworzy plan odwrócenia uwagi Igora od sprawy. Zaproponuje mu namiętny weekend za miastem. Mężczyzna zgodzi się na propozycję Judyty. Co na to jego żona?

Igor próbuje dociec prawdy
Igor próbuje dociec prawdy
Źródło: Player

Co jeszcze w "Na Wspólnej"?

W najbliższym 3671. odcinku "Na Wspólnej" zostanie również ukazana historia Anety i Darka, którzy są w środku trudnej sytuacji rozwodowej. Darek zaskakuje Anetę, czytając jej pozew rozwodowy, w którym Rabski zarzuca jej rozwiązłość i domaga się orzeczenia o jej winie. Kobieta jest wściekła na swojego męża, wyżywa się na Czerskim, który staje się niewinną ofiarą jej gniewu. Po awanturze z Anetą Czerski udaje się do Kasi. Czy ta sytuacja zbliży ich do siebie?

Grzesiek, z nieznanych jeszcze przyczyn okalecza swoje ręce. Jego ojciec i matka próbują nawiązać z synem rozmowę. Są jednak nieświadomi dramatu, który rozgrywa się w życiu chłopaka. Tymczasem Ada otrzymuje telefon od ojca dziewczynki zamordowanej wiele lat temu. Mężczyzna dziękuje kobiecie za opisanie ich dramatu, licząc na to, że to pomoże innym rodzicom, którzy stracili swoje dzieci przez działania mordercy.

Czy Grzesiek wyjawi prawdę?
Czy Grzesiek wyjawi prawdę?
Źródło: Player

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości