"Na Wspólnej", odcinek 3707. Alan namierzył Olę. Ziemińska popełnia wielki błąd

Alan z "Na Wspólnej"
Czy Alan odnajdzie Olę?
Źródło: x-news
W 3707. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele emocji. Alan nie poprzestaje w poszukiwaniach Oli i dziecka. Mężczyzna podstępem zdobywa numer telefonu do Ziemińskiej. Kiedy do niej dzwoni, dziewczyna wpada w panikę. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk doświadczyła ageizmu?
Ewa Gawryluk doskonale znana widzom "Na Wspólnej" przyznała, że już jako 29-letnia kobieta doświadczyła ageizmu. Zobaczcie, co powiedziała o pracy aktorki

W odcinku 3707. "Na Wspólnej" Alan grozi Oli

W nowym 3707. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu emocjonujących momentów. Ola w dalszym ciągu ukrywa się przed Alanem. Mężczyzna nie poprzestaje w próbach namierzenia swojej ofiary. Pomaga mu w tym wynajęta przez niego pani detektyw.

Psychopata, aby uzyskać numer telefonu Ziemińskiej, udaje się do przychodni, w której była z dzieckiem. Wie dobrze, że będąc ojcem pociechy, może wyciągnąć cenne dla niego informacje. Udaje mu się uzyskać numer telefonu Oli. Mężczyzna nie może się powstrzymać, aby nie zadzwonić do dziewczyny z zastrzeżonego.

Gdy Ziemińska odbiera telefon, to jest przerażona. Kobieta po groźbach zabrania jej dziecka, wpada w panikę i dzwoni do Czerskiego. Ten radzi jej natychmiast wyjąć kartę sim z telefonu. Ola robi to i decyduje się opuścić swój azyl.

Nie wie jeszcze, że będzie to jej największy błąd.

ZOBACZ, CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Eliza zacznie odczuwać silne dolegliwości, które skłoniły ją do przypuszczenia, że jest w ciąży. W 3707. odcinku sytuacja stanie się znacznie bardziej skomplikowana w chwili, gdy podczas naprawy samochodu Hania i Junior znajdą skrywane przez Bruna pudełeczko. Szybko okaże się, że w środku jest pierścionek zaręczynowy, który miał być przeznaczony dla Natalii.

Niestety, pierścionek zaręczynowy dla dziewczyny zostanie zgubiony przez dzieci w lesie. Wszyscy wycieczkowicze rzucają się w wir poszukiwań podarunku. Niedługo potem okaże się, że znalezienie pierścionka będzie znacznie trudniejsze, niż wszyscy mogli przypuszczać.

Czy uda im się odnaleźć pierścionek i dojdzie do zaręczyn?

Odcinek 3707. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 17.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości