"Na Wspólnej", odcinek 3709. Alan zakuty w kajdany. Doigrał się? Czy to koniec koszmaru Oli?

Na Wspólnej", odcinek 3709. Alan zakuty w kajdany. Doigrał się? Czy to koniec koszmaru Oli?
Na Wspólnej", odcinek 3709. Alan zakuty w kajdany. Doigrał się? Czy to koniec koszmaru Oli?
Źródło: Player.pl
W 3709. odcinku "Na Wspólnej" na widzów jak zwykle czeka wiele wrażeń. Alan w brutalny sposób odebrał ich wspólną pociechę. Czy uda mu się przekroczyć granicę z maleństwem? Czy zdarzy się cud i Ziemińska odzyska dziecko? Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk doświadczyła ageizmu?
Ewa Gawryluk doskonale znana widzom "Na Wspólnej" przyznała, że już jako 29-letnia kobieta doświadczyła ageizmu. Zobaczcie, co powiedziała o pracy aktorki

W odcinku 3709. "Na Wspólnej". Alan się doigra

W odcinku 3709. "Na Wspólnej" Alan będzie przekonany o swoim zwycięstwie. Pani detektyw, z której usług zdecydował się skorzystać, zacznie dostrzegać prawdziwe, mroczne oblicze swojego mocodawcy. Kobieta ma tajemniczy plan, który może zmienić losy Oli i jej pociechy. Pani detektyw, mimo że jest związana zawodowo z Alanem, decyduje się na odważne i niebezpieczne działanie. Jej celem jest oddanie dziecka matce. Jest to heroiczne i ryzykowne posunięcie, które może mieć ogromne konsekwencje. Podstępem udaje jej się uciec z dzieckiem, a Alan ląduje na komisariacie..

Pani detektyw zabiera maluszka do domu Ziemińskich, którzy otaczają je opieką. Wygląda na to, że to koniec koszmaru prześladowanej Oli. Czy na pewno?

ZOBACZ, CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W nowym 3709. odcinku "Na Wspólnej" Igor podejmie kroki, aby odzyskać swoją rodzinę. Okazuje się, że pomimo wielu błędów, które mężczyzna popełnił, jest jeszcze nadzieja na życie u boku ukochanej i córki. Bardzo wierzy w niego jego pociecha, która postanawia pomóc mu odzyskać serce zranionej Elżbiety.

Julka o niczym bardziej obecnie nie marzy, jak znowu mieć kochającą rodzinę i aby wszystko było, jak dawniej.

Rodzina spotyka się razem na neutralnym gruncie. Elżbieta w dalszym ciągu jest bardzo zraniona zdradami Igora, który przypomnijmy, wdał się w romans z kobietą, przeciwko której prowadził śledztwo. Wydaje się jednak, że powoli przekonuje się do ukochanego. Mur, którym otoczyła swoje serce, zaczyna pękać, a następnie odpada z niego kamień po kamieniu... Igor wie, że to jego ostatnia szansa.

Czy ją wykorzysta?

Odcinek 3709. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 19.10.2023 r. o godzinie 20:15 na antenie TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości