"Na Wspólnej", odcinek 3772. Podejrzany ślubny prezent Żbików. Zdrada Darka wyjdzie na jaw?

Kasia i Darek z "Na Wspólnej"
Kasia i Darek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3772. odcinku "Na Wspólnej" blady strach padnie na Żbika, gdy wraz z Kasią zobaczą tajemniczy ślubny prezent. Wiele wskazuje na to, że to kolejna intryga ze strony Anety. Tymczasem po upojnej nocy budzą się także Ola i Czerski... Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej", odcinek 3772. Dziwny prezent ślubny Żbików

W odcinku 3772. "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) będą z zaciekawieniem otwierać prezenty, które otrzymali z okazji swojego ślubu. Wśród nich znajdzie się tajemniczy bukiet kwiatów, który swoim nietypowym wyglądem wzbudzi podejrzenia zakochanych. Przerażony Żbik zacznie być pewien, że ten niecodzienny prezent pochodzi od Anety (Dorota Krempa).

Przypomnijmy, że Siwek była obecna na weselu zakochanych. Kobieta chciała wyjawić Kasi prawdę o zdradzie jej ukochanego. Jej plany jednak pokrzyżowała sama panna młoda.

Kasia po otrzymaniu tajemniczego prezentu nie będzie w stanie się powstrzymać od odebrania tajemniczego połączenia. Okaże się, że podejrzany bukiet kwiatów nie jest wynikiem żadnej intrygi ze strony Siwek. Okoliczności będą zupełnie inne...

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3772. odcinku "Na Wspólnej" Ola i Czerski obudzą się po upojnej nocy. Prawnik będzie chciał aby Ziemińska została u niego dłużej, jednak Ola ma przed sobą dzień pełen wrażeń. Ziemińska musi wziąć udział w spotkaniu dotyczącym klienta, który toczy bój o swoje dziecko.

Dziewczyna otrzyma informację od teściowej mężczyzny, która wyjaśni, dlaczego pragnie pozbawić go praw do swojej wnuczki – z jej perspektywy Adamowicz jest okropnym człowiekiem, który krzywdził jej córkę i ostatecznie ponosi odpowiedzialność za jej śmierć.

Ola pod wpływem tej sytuacji zacznie przypominać sobie swoje własne bolesne doświadczenia. Przypomnijmy, że Ziemińska była dręczona przez Alana, z którym niedawno zakończyła spór w sądzie.

Przeczytaj też: Chwila namiętności w "Na Wspólnej". Tych bohaterów na nowo połączy uczucie

Odcinek 3772. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 19.02.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości