"Na Wspólnej", odcinek 3774. Sławek postrzelony. Ktoś toczy niebezpieczną grę

Sławek z "Na Wspólnej"
Sławek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3774. odcinku "Na Wspólnej" Sławek padnie ofiarą nieznanego sprawcy. Partner Igi w śledztwie zostanie ciężko ranny tuż przed swoim mieszkaniem. Bliscy mężczyzny będą w szoku. Tymczasem Maria w dalszym ciągu nie będzie potrafiła wybaczyć córce. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej", odcinek 3774. Sławek postrzelony przed domem

W odcinku 3774. "Na Wspólnej" dojdzie do wielu dramatycznych wydarzeń. Sławek (Mariusz Słupiński) zostanie postrzelony tuż przed swoim domem przez zamaskowanego sprawcę. Wszystko będzie dziać się tak szybko, że niestety przyjaciele z pracy nie zdążą go przestrzec przed niebezpieczeństwem.

Po tym jak padnie strzał najbliżsi mężczyzny wybiegną z domu aby udzielić mu pomocy. Sprawa będzie bardzo poważna, ponieważ rana, którą otrzyma policjant może okazać się śmiertelna.

Przypomnijmy, że wraz z Igą (Lidia Sadowa), policyjni partnerzy od jakiegoś czasu są na tropie przestępców, dla których jak się okazuje pracują wysoko postawieni policyjni funkcjonariusze.

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3774. odcinku "Na Wspólnej" Monika będzie nadal zmagać się z milczeniem jej syna, który w ten sposób chce ją ukarać za zdradę ojca. Włodek, starając się być wsparciem dla córki, będzie próbował przekonać żonę do zmiany nastawienia. Maria jednak pozostanie niewzruszona - nie zamierza okazywać współczucia dla kogoś, kto jej zdaniem zniszczył rodzinę.

Ostatecznie Zięba zdecyduje się na wizytę u Damiana, gdzie wyzna, że czuje wstyd za swoją córkę. Maria nie będzie w stanie pojąć, jak Monika mogła dopuścić do zdrady. Kobieta nie odnajdzie w sobie współczucia dla Moniki., mimo, iż Włodek będzie próbował przekonać żonę do tego, że każdy zasługuje na drugą szansę, a ich córka cierpi. Maria pozostanie jednak niewzruszona.

Przeczytaj też: Chwila namiętności w "Na Wspólnej". Tych bohaterów na nowo połączy uczucie

Odcinek 3774. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 21.02.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości