"Na Wspólnej", odcinek 3775. Lekarze walczą o życie Sławka. Grzesiek świetnie się czuje jako... kobieta

Sławek, Grzesiek z "Na Wspólnej"
Sławek, Grzesiek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news / Player
W 3775. odcinku "Na Wspólnej" na widzów jak zwykle czeka wiele emocjonujących wydarzeń. Bliscy Sławka przeżyją prawdziwy dramat, ponieważ lekarze nie będą wiedzieć, czy uda się uratować mężczyznę. Grzesiek pokaże się przed publicznością przedstawienia w kobiecej roli. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej", odcinek 3775. Sławek walczy o życie

W odcinku 3775. "Na Wspólnej" dojdzie do wielu dramatycznych wydarzeń. Głównym wątkiem będzie walka o życie Sławka (Mariusz Słupiński). Robert, widząc, jak jego przyjaciel walczy o każdy oddech, podejmuje decyzję o zemście. Renata po tym, jak znajdzie na swoim podjeździe postrzelonego Sławka, będzie przerażona.

Na miejsce strzelaniny przyjedzie również Iga. Policyjną partnerkę mężczyzny będzie niepokoiło pytanie, kto mógł zdecydować się na taki okrutny czyn. Robert po rozmowie ze śledczą będzie zdeterminowany żeby dowiedzieć się, kto stoi za krzywdą jego przyjaciela. Kaja i Iga są zmuszone wtajemniczyć mężczyznę w sprawę Piaseckiego.

Renata oraz Daria (Patrycja Topajew) z nieukrywanym przerażeniem będą obserwować to, jak lekarze walczą o życie ich najbliższego.

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3775. odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek, będąc zmuszony zastąpić na scenie przestawienia koleżankę, wcieli się w postać Gai. Chłopak występem zrobi ogromne wrażenie i dogłębnie poruszy widzów swoją autentycznością. Tematem, który podejmie na scenie, będzie samoakceptacja.

Po zakończeniu występu z pełnią dumy i satysfakcji młody Smolny będzie przyjmował liczne gratulacje. Te komplementy i uznanie wpłyną na jego poczucie własnej wartości i samoocenę. Chłopak dawno nie czuł się w swoim ciele tak dobrze, jak na scenie.

Czy tajemnica Grześka została odkryta?

Odcinek 3775. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 26.02.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news / Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości