"Na Wspólnej", odcinek. 3777. Kaja zastawia pułapkę na Piaseckiego. Będzie mieć go na celowniku

Robert, Iga, Kaja z "Na Wspólnej"
Robert, Iga, Kaja z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3777. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zadziwiających scen. Dojdzie do zasadzki, którą Iga, Robert i Kaja zastawią na Piaseckiego. Nieoczekiwanie sytuacja wymknie się spod kontroli. Czy dojdzie do strzału? Kto porwał Marcelinę? Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3777. Kaja ma na celowniku Piaseckiego

W odcinku 3777. "Na Wspólnej" Robert (Dariusz Wnuk) podejmie się wykonania niezwykle delikatnego zadania. Przystąpi do instalacji miniaturowych kamer w biurze komendantki Kai. Jego misja będzie niezwykle ryzykowna... W najmniej oczekiwanym momencie do komendy wkroczy prokurator Piasecki.

Mężczyzna zostanie zaskoczony efektami prowokacji. Po chwili sam zacznie się pogrążać.

Przypomnijmy, że prokurator Piasecki miał sporo wspólnego z niedawnym postrzeleniem Sławka (Mariusz Słupiński). Cały zespół śledczych postanowił pomścić rannego kolegę.

Po przybyciu mężczyzny w pomieszczeniu będzie wyczuwalne napięcie. Nieoczekiwanie sytuacja wymknie się spod kontroli, a Kaja celować będzie prosto w twarz prokuratora. Wszystko wskazuje na to, że za chwilę może dojść do tragedii... Czy Kaja pociągnie za spust?

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3777. odcinku "Na Wspólnej" nie milkną echa porwania Marceliny. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich okaże się, że kobieta sama zainicjowała całe zdarzenie. Smolny i Artur będą długo analizować dowody, ale w końcu dowiedzą się prawdy. W końcu mężczyźni pójdą własnym tropem i namierzą Marcelinę w jej ulubionym hotelu SPA.

Oczywiście, nie mogą nie powiadomić o wszystkim Przemysława, który będzie musiał zmierzyć się z faktem, że żona go oszukała i naraziła na kompromitację. Jak poradzi sobie z tym obciążeniem?

Odcinek 3777. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 28.02.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości