"Na Wspólnej", odcinek 3779. Fatalny początek tygodnia miodowego Żbików. Córka Czerskiego nie polubi Oli

Żbik i Kasia, Czerski i Ola z "Na Wspólnej"
Żbik i Kasia, Czerski i Ola z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3779. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele emocjonujących scen. Od dawna wyczekiwany wyjazd Kasi i Darka Żbików rozpocznie się fatalnie. Córka Czerskiego będzie wrogo nastawiona do Ziemińskiej. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Na Wspólnej", odcinek 3779. Fatalny wyjazd Żbików

W odcinku 3779. "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajaczak) Żbikowie będą musieli zmierzyć się z niespodziewanymi zdarzeniami podczas początku swojego miodowego tygodnia. Ich wytęskniony relaks w małym hotelu w górach zostanie przerwany, kiedy ktoś nieoczekiwanie podmieni im walizkę...

Nerwową sytuację podczas wyjazdu pogłębi spotkanie z drażliwym mężczyzną, który publicznie będzie spierał się z obsługą hotelu. Kiedy Żbik zobaczy awanturnika, jego twarz wyraźnie poblednie.

Kasia szybko zacznie podejrzewać, że Darek i tajemniczy mężczyzna mogą znać się z przeszłości i postanowi rozwikłać tę zagadkę.

Kim okaże się tajemniczy nieznajomy?

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3779. odcinku "Na Wspólnej" Ola i Czerski będą zmagać się z kompletnie nową sytuacją. Mimo próśb ze strony Czerskiego, Ola zdecyduje się nie spotkać z nim, skupiając swoje siły na nadchodzącej rozprawie. Jednak do zwrotu akcji dojdzie popołudniu, kiedy Ola niespodziewanie odwiedzi Mariusza.

Nieoczekiwanie moment ich bliskości zostanie przerwany przez córkę Czerskiego, Amelię, która, ku zaskoczeniu wszystkich, przyzna, że chce zamieszkać ze swoim ojcem. W dodatku będzie widać, że młoda dziewczyna niezbyt przepada za Ziemińską.

Czy uda im się dogadać?

Odcinek 3779. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 04.03.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości