"Na Wspólnej", odcinek 3804. Zuza chce zabrać Ulę do Hiszpanii. Wraca znajoma Nalepy z dawnych lat

Zuza, Nalepa z "Na Wspólnej"
Zuza, Nalepa z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3804. odcinku "Na Wspólnej" na widzów jak zwykle będzie czekało wiele zaskakujących scen. Zuza po dłuższej nieobecności pojawia się na ulicy Wspólnej i ma dla córki zaskakująca propozycję. W domu Nalepy niespodziewanie pojawia się znajoma z dawnych lal... Weronika jest wściekła. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3804. Weronika ma konkurentkę?

W 3804 odcinku "Na Wspólnej" Weronika i Lew będą musieli zmierzyć się z niespodziewaną wizytą, która przypomni im o bogatej i skomplikowanej przeszłości mężczyzny. Ich spokojne poranne rutyny zostaną brutalnie przerwane przez gwałtowne pukanie do drzwi. Kto mógłby ich odwiedzić o tak wczesnej porze? To pytanie szybko znajduje odpowiedź. Okazuje się, że odwiedzająca to Olga - atrakcyjna, pewna siebie kobieta, która niespodziewanie postanowiła odwiedzić Lwa. Wszystko wskazuje na to, że znajoma z dawnych lat ma z nim jakąś burzliwą przeszłość. Okazuje się, że Olga i Nalepa znają się z czasów studenckich, jednak po słowach kobiety można wnioskować, że ich znajomość nie ograniczała się jedynie do nauki... Olga wydaje się być nieco zazdrosna o Weronikę, co można zauważyć po jej kąśliwych uwagach pod adresem prawniczki...

ZOBACZ, CO WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Zuza wraca na Wspólną

W 3804. odcinku "Na Wspólnej" Zuza wraca do Warszawy. Hofferówna po długiej nieobecności, postanawia podzielić się z Ulą radosną nowiną. Oznajmia, że jest zaręczona i ma w planach osiedlić się na stałe w pięknej i słonecznej Hiszpanii. Ta informacja wywołuje w Uli ogromne emocje.

Jednak to nie koniec niespodzianek, jakie Zuza przygotowała dla swojej córki. W związku ze swoją decyzją o przeprowadzce, proponuje Uli, która niedługo ma zdać maturę, kontynuowanie edukacji w przepięknej Barcelonie.

Kamil, jest zaskoczony tą propozycją...

Odcinek 3804. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 18.04.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości