"Na Wspólnej", odcinek 3805. Weronika na kolacji z byłą Nalepy. Teresa poszukuje Patryka

Weronika, Teresa z "Na Wspólnej"
Weronika, Teresa z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3805. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zaskakujących scen. Syn Weroniki będzie mierzył się z poważnymi problemami związanymi z zatruciem pokarmowym. Zatroskana prawniczka poprosi o pomoc Nalepę. Patryk chwile po wołaniu o pomoc zaginie... Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3805. Dalszy ciąg problemów Weroniki...

W 3805. odcinku "Na Wspólnej" Weronika zmierzy się z kolejnymi problemami. Przypomnijmy, że niedawno w życiu Nalepy ponownie pojawiła się Olga — charyzmatyczna znajoma z dawnych lat. Mężczyzna wyrazi chęć spotkania z Weroniką na romantycznej randce, jednak to nie dojdzie do skutku...

Powodem będzie stan syna Weroniki, Kacpra, który będzie miał problemy zdrowotne. Na miejsce zostanie wezwany Nalepa, który stwierdzi wyraźne symptomy spożycia alkoholu przez Kacpra. Chłopak zrobi jednak wiele, aby nakłonić lekarza do milczenia i powstrzymać go przed ujawnieniem tego faktu matce. Wieczorem Weronika i Nalepa zdecydują się na spotkanie w klubie z Olgą. Niestety impreza ta zakończy się klęską. Wygląda na to, że prawniczka nie polubi się z byłą partnerką ukochanego.

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Teresa chce uratować Patryka

W 3805. odcinku "Na Wspólnej" Teresa będzie zmagać się ze skomplikowaną sytuacją, gdy zdecyduje uratować Patryka. Przypomnijmy, że chłopak jakiś czas temu trafił do szpitala po tym, jak zasłabł w klubie. Od tamtej pory Teresa robi, co w jej mocy, by polepszyć jego los.

W odcinku będziemy świadkami telefonu Patryka do Teresy. Zrozpaczony chłopak poprosi o pomoc. Teresa, nie zważając na kaprysy pogody, wraz z mężem zaczną wielkie poszukiwanie chłopaka.

Teresa będzie zdeterminowana, aby pomóc Patrykowi i uratować go, mimo deszczu i zimna.

Odcinek 3805. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 22.04.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości