"Szadź 3" - kiedy premiera trzeciego sezonu serialu na Playerze?

"Szadź 3". Premiera serii we wrześniu w Playerze
"Szadź 3". Premiera serii we wrześniu w Playerze
Źródło: TVN
"Szadź" powraca z trzecim sezonem. Hit Playera trafi do serwisu już niedługo. Kiedy premiera?

W czerwcu zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Szadź", produkcji Player Original. W nowym sezonie czeka na widzów niespodzianka. Część scen część scen wyreżyserował oprócz Anny Koziejak również Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli. Premiera trzeciej serii "Szadzi" 2 września w Playerze.

"Szadź 3" - Maciej Stuhr o serialu

Ekipa bardzo entuzjastycznie zareagowała na pomysł, żeby Maciej Stuhr wyreżyserował część scen nowego sezonu.

"Znając autorskie filmy Maćka, wiedzieliśmy, że przy współpracy z Anką Kazejak, która jest reżyserką całego sezonu, świetnie poradzi sobie w komercyjnej i dobrze znanej sobie produkcji. Maciek bardzo się zaangażował i wniósł do reżyserowanych przez siebie scen wiele inspirujących pomysłów" – powiedziała Adrianna Przetacka, producentka ze strony TVN Warner Bros. Discovery.

Sam odtwórca głównej roli jest niezwykle podekscytowany nowym sezonem "Szadzi".

"Mam wrażenie, że szykujemy dla widzów naprawdę wyjątkowy sezon. Historia Wolnickiego skręca w zupełnie nowe rejony, co dla widzów będzie świetną odmianą, a jednocześnie klimat grozy jeszcze się wzmacnia. Dla mnie ta odsłona, to również wzięcie jeszcze większej odpowiedzialności za ostateczny efekt, bo podjąłem się wyzwania wyreżyserowania wielu scen, jak również przygotowania całego sezonu razem z Anią Kazejak. Nie mogę się doczekać premiery!" – skomentował Maciej Stuhr.

"Szadź 3" - o czym będzie?

Fabuła nowych odcinków "Szadzi" skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Co czeka widzów w nowym sezonie "Szadzi"?
Źródło: "Co za Tydzień"

"Szadź 3" - kiedy premiera serialu? Gdzie oglądać?

Premiera trzeciej serii "Szadzi" już 2 września w Playerze. Serial będzie liczył siedem odcinków.

"Szadź 3" z Maciejem Stuhrem
"Szadź 3" z Maciejem Stuhrem
Źródło: TVN

"Szadź 3" - obsada i twórcy

Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery). Reżyserem wiodącym jest Anna Kazejak. Autorem zdjęć jest Mikołaj Łebkowski. Scenariusz pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz, Anny Gronowskiej i Adrianny Przetackiej napisał Michał Godzic. Scenografię przygotowała Marcelina Początek-Kunikowska oraz Magda Widelska-Władyka, kostiumy – Wanda Kowalska, za charakteryzację odpowiadała Kinga Krulikowska, za obsadę Agnieszka Kozak. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.

W obsadzie ponownie znaleźli się Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Anna Ilczuk, Mirosław Zbrojewicz, Wiktor Piechowski oraz Marek Kalita. W premierowej serii dołączyli do nich m.in. Jowita Budnik, Magdalena Popławska, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan, Lesław Żurek, Diana Zamojska oraz Sebastian Pawlak.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości