Zaskoczenie w "Na Wspólnej"? Grzesiek coraz śmielej mówi o sobie prawdę. Przyjaciele go zaakceptują?

Grzesiek z "Na Wspólnej"
Grzesiek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Nowe odcinki "Na Wspólnej" będą pełne emocji. Grzesiek nabierze odwagi i zdecyduje się coraz odważniej mówić prawdę o swojej prawdziwej tożsamości. Nie będzie krył sekretu już nie tylko przed rodziną i Helą, ale także innymi bliskimi mu osobami.

Serial "Na Wspólnej" jest prezentowany na kanale TVN od 27 stycznia 2003 roku. Od czasu jego początków wielu znanych i cenionych aktorów miało okazję wystąpić na planie produkcji w tym Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur i Julia Kamińska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzesiek już nie boi się mówić o sobie prawdy

Od momentu swojego debiutu serial "Na Wspólnej" często porusza kwestie o znaczeniu społecznym. W nowych odcinkach produkcji jednym z przykładów niezaprzeczalnie jest postać Grześka (Jakub Tofil), który stopniowo odkrywał swoją prawdziwą tożsamość. Młody Smolny zawsze czuł, że jest inny od swoich rówieśników. W ostatnich odcinkach "Na Wspólnej", Grzesiek coraz śmielej czuje w sukienkach. Podjął nawet decyzję, że chce w takim stroju podbić studniówkowy bal. Jednak nie odbywa się to bez komplikacji. Rodzina oraz jego ukochana Hela czują się wyraźnie zakłopotani i nie wiedzą w jaki sposób podchodzić do tej nowej dla nich sytuacji.

Nowe zdjęcia z odcinka 3840. "Na Wspólnej" obrazują moment, gdy Grzesiek nie kryje się ze swoimi preferencjami modowymi w rozmowie z najlepszym przyjacielem. Czy to oznacza, że zostanie zaakceptowany? O tym z pewnością przekonamy się niebawem.

Przeczytaj, co Jakub Teofil grający Grześka Smolnego, myśli o swojej roli

Grzesiek już nie boi się być sobą
Grzesiek już nie boi się być sobą
Źródło: x-news
Grzesiek już nie boi się być sobą
Grzesiek już nie boi się być sobą
Źródło: x-news
Grzesiek już nie boi się być sobą
Grzesiek już nie boi się być sobą
Źródło: x-news

"Na Wspólnej". Ania zostanie pobita?

W najnowszych odcinkach "Na Wspólnej" widzowie mieli okazję obserwować rozwijające się uczucie pomiędzy Igorem a nieznajomą barmanką Anią. Przypomnijmy, że para po raz pierwszy spotkała się, kiedy Igor i Kamil postanowili udać się do baru na moment relaksu po trudnych doświadczeniach w ich życiu.

Ciekawostką jest, że to córki Nowaka i Hoffera bez ich wiedzy zorganizowały to spotkanie. Kamil poszukiwał ukojenia po tragicznym zdarzeniu, jakim była śmierć matki jego dziecka, a Igor szukał odpoczynku po zakończeniu swojego związku z Elżbietą.

Przypomnijmy, że zakochani rozstali się z powodu romansu Igora, w który ten uwikłał się z właścicielką klubu walk, prowadząc przeciwko kobiecie dziennikarskie śledztwo.

Wizyta w barze okazała się korzystna, bowiem znajomość Igora i Ani szybko ewoluowała w coś więcej. Wkrótce potem okazało się, że nowa ukochana Nowaka ma poważne problemy w życiu.

Nowe zdjęcia promujące przyszłe odcinki "Na Wspólnej" sugerują jednak, że Ania wkrótce będzie musiała stawić czoła trudnemu wyzwaniu. Dojdzie do brutalnego starcia. Zdjęcia pochodzą z odcinka 3842.

Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Źródło: x-news
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Źródło: x-news
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Ukochana Igora wpadnie w tarapaty?
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości