Hanna Zborowska

Hanna Zborowska-Neves przeprasza fanów i broni się przed hejtem
Hanna Zborowska-Neves przeprasza fanów i broni się przed hejtem
Źródło: X-NEWS
Hanna Zborowska-Neves – urodzona 3 lutego 1982 roku polska influencerka, konsul honorowa Rzeczypospolitej Polskiej, na co dzień mieszkająca w Brazylii.

Hanna Zborowska - pochodzenie i wykształcenie

Hanna Zborowska-Neves jest córką Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego, znanych i cenionych aktorów. Jej młodsza siostra Zofia Zborowska-Wrona także jest aktorką.

Hanna Zborowska-Neves, mimo że pochodzi z artystycznej rodziny, nie poszła w ślady rodziców, ale dziadka ze strony taty, który był prawnikiem. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim, jednak jak sama deklaruje, nigdy nie pracowała w zawodzie.

Mówi biegle w czterech językach.

Hanna Zborowska - życie zawodowe

Hanna Zborowska-Neves po wyjeździe do Brazylii rozpoczęła pracę w agencji pośredniczącej sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Prowadziła ją wspólnie z mężem i teściową.

Po tym, jak w 2018 roku wzięła udział w programie telewizyjnym TVN o Polakach mieszkających za granicą pt. „Jestem z Polski”, zaproponowano jej prowadzenie własnego programu. 5 września 2019 roku została prowadzącą program „Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń” w Travel Channel Polska, którego emisja została wstrzymana z powodu pandemii COVID-19.

Hanna Zborowska-Neves jest autorką ebooka pt. „Moja Brazylia. Subiektywny przewodnik po najbarwniejszym kraju świata”. Wspólnie z Agnes de Santos i Magdą Piestą wydała „Kalendarz Księżycowy” na rok 2022 i 2023, który zawiera informacje o pełni i nowiu księżyca, motywujące treści, cytaty, ćwiczenia i wskazówki do samorozwoju. Hanna Zborowska-Neves prowadzi także kanał na portalu YouTube „Zborowska Last Minute”, w którym odwiedza ciekawe miejsca na świecie.

Na swoim koncie ma epizod w filmie fabularnym pt. „Miłość na wybiegu” z 2009 roku.

Hanna Zborowska-Neves jest także honorowym konsulem Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylii w Fortalezie.

Hanna Zborowska - życie prywatne

Hanna Zborowska-Neves swojego męża – Daniel’a Neves’a poznała w trakcie studiów, na wymianie studenckiej w Hiszpanii. Wyjechała z nim do Brazylii i tam skończyła studia prawnicze rozpoczęte w Polsce. Para rozwiodła się w 2021 roku. Mają dwie córki – Ninę i Milę.

Hanna Zborowska - media społecznościowe

Hanna Zborowska-Neves ma swój profil na portalu społecznościowym Facebook (@Hanna Zborowska Neves) oraz Instagram (@hannaeves), na którym dzieli się życiem prywatnym i relacjonuje swoje podróże.

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości