Dorota Wellman od dawna nie ma noworocznych postanowień? "To jest bzdura" [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman o noworocznych postanowieniach. Jaki ma do nich stosunek?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Rozpoczynający się rok to dla wielu kolejna szansa na zrobienie czegoś nowego. Po trzech miesiącach można już powoli weryfikować noworoczne postanowienia. A co o całym procesie sądzi Dorota Wellman? Prezenterka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że od dawna raczej stroni od ich podejmowania. Nie oznacza to, że nie ma planów! Dorota Wellman woli to raczej nazywać "zadaniami", a tych ma na ten rok całkiem sporo.

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterek w Polsce. Od lat wraz z Marcinem Prokopem współprowadzi poranne pasmo stacji TVN, a jej rzetelność i pogoda ducha ugruntowały pozycję dziennikarki na rynku medialnym. Poza karierą Dorota Wellman spełnia się w roli mamy i żony. Prezenterka chroni prywatność, rzadko rozmawiając o życiu rodzinnym. Nie jest obecna w mediach społecznościowych, a jasny podział między karierą a rodziną jest dla niej bardzo ważny.

Dorota Wellman ostro o postanowieniach noworocznych

Choć wydawałoby się, że 2024 roku trwa już w najlepsze i większość społeczeństwa postanowienia noworoczne puściła już w niepamięć, początek marca to dobry moment na wstępną weryfikację. Czy którykolwiek z pieczołowicie sporządzonych podpunktów udało się spełnić? Stali bywalcy siłowni wiedzą, że "noworoczni sportowcy" powoli znikają z sal treningowych, które pustoszeją.

Nie każdy jednak decyduje się na postawienie sobie wymagań. Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że jej zdaniem... nie ma to sensu!

Nie robię żadnych noworocznych postanowień, to jest bzdura moim zdaniem. Stawiam sobie zadania, które wykonuję po kolei
- powiedziała.

Dorota Wellman opowiedziała co nieco o tym, w jaki sposób pomaga sobie w realizowaniu postawionego celu. Okazuje się, że... otaczają ją karteczki!

Śmieją się ze mnie, że jestem pani karteczka. Znasz te żółte karteczki takie, "przyklejanki tak zwane". Są wypełnione różnymi rzeczami, które mam zrobić. Dzisiaj je przyklejam na laptopie i jak kończę zadanie, które mam wykonać, zdejmuję tę karteczkę i odczuwam rodzaj euforii, ulgi i wszystkiego naraz
- dodała

Dorota Wellman przyznała, że takie dalekobieżne postanowienia, które mają obowiązywać cały rok, zupełnie nie są dla niej. Zdecydowanie bardziej woli powoli i małymi krokami dochodzić do celu, a nie mierzyć się z ewentualnym rozczarowaniem związanym z niedotrzymaniem założonego planu.

Dorota Wellman o planach na nowy rok. Stawia na rozwój osobisty

W takim razie, jakie plany ma Dorota Wellman? Bardzo konkretne! Chciałaby zrealizować przede wszystkim kilka zawodowych marzeń. Podkreśla jednak, że nie są ani wielkie, ani rewolucyjne.

- Na pewno w tym roku zrobię dokument, na którym bardzo mi zależało i całe życie marzyłam o tym, żeby robić dokumenty, bo najbardziej interesują mnie prawdziwe historie, bardziej niż te fabularne, więc mam nadzieję, że w tym 2024 roku pierwszy dokument w swoim życiu zrobię — wyjaśniła.

To jednak nie koniec! Dorota Wellman ma na koncie również kilka książek, w tym wywiady rzeki m.in. z artystą Andrzejem Pągowskim. Okazuje się, że dziennikarka ma zamówienie na kolejne publikacje, ale nie jest pewna, czy uda się wcisnąć w grafik wszystkie pomysły.

- Mam zamówienie na dwie książki, ale nie jestem przekonana, że sobie poradzę z ilością zajęć i te dwie książki pojawią się na rynku. Szczególnie że jedna z nich jest wywiadem rzeką i będzie trudno z bohaterem aż tyle czasu spędzić. Pewnie będę potrzebowała więcej czasu, a resztę przyniesie życie. Szukam innych wyzwań dziennikarskich jeszcze, bo ten zawód ma tę cudowną właściwość, że można w nim robić wiele różnych rzeczy i dlatego między innymi bardzo lubię ten zawód — dodała.

Dorota Wellman
Dorota Wellman
Źródło: mwmedia

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości