Wydarzenia

Barbara Kurdej-Szatan gratuluje Oli Żebrowskiej ciąży. Czy sama myśli o powiększeniu rodziny? [TYLKO U NAS]

Wydarzenia

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Kalina Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Barbara Kurdej-Szatan na premierze programu "Projekt Cupid"

Barbara Kurdej-Szatan przyjaźni się z Aleksandrą i Michałem Żebrowskimi, którzy niedawno poinformowali, że spodziewają się czwartego dziecka. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz aktorka powiedziała, że bardzo im gratuluje i wyjaśniła, czy ona myśli o powiększeniu rodziny.

Już za kilka dni na antenie stacji TTV pojawi się nowy program "Projekt Cupid", który poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski. Z okazji premiery nowego programu aktorka w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, czy chciałaby powiększyć rodzinę.

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą dwójki dzieci, 10-letniej Hani i dwuletniego Henryka. Kilka dni temu jej przyjaciele — Aleksandra i Michał Żebrowscy poinformowali, że niebawem zostaną rodzicami po raz czwarty. W rozmowie z nami aktorka wyjawiła, czy chciałaby powiększyć rodzinę.

- Bardzo się cieszę. Czwarte dziecko, ogromnie im gratuluję, trochę może zazdroszczę, bo dzieci są tak cudowne (śmiech). Jak patrzę na swoje dzieci, to sobie myślę, że mogłabym rodzić i rodzić, mam tak wspaniałe dzieci, ale wiadomo, ma się różne inne plany — powiedziała.

Zobacz całą rozmowę:

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Barbara Kurdej-Szatan chciałaby mieć więcej dzieci?

Dalej dodała, że jak na razie wraz z mężem nie planują powiększenia rodziny.

- Na razie o tym nie myślimy, zobaczymy, ale bardzo cieszę się z ich szczęścia. To musi być fajne, ale ja mam jedną siostrę, zawsze byłyśmy we dwie i Rafał też ma jedną siostrę, więc w sumie nie wiem, jak to jest mieć trójkę rodzeństwa. My mamy dwójkę dzieci, więc teraz nam się to wydaje takie naturalne i akurat, a co będzie, to zobaczymy — wyjaśniła aktorka.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości