Co 17 grudnia w "Co Za Tydzień"? Relacja z gali wręczenia Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego oraz Grand Press 2023

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z gali wręczenia Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, a także z Grand Press 2023. W programie rozmowy ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 17 grudnia o 12:35 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Premiera sztuki "[Things We Do for] LOVE". Sceną 6. Piętra zawładnęła nieprzewidywalna miłość
Źródło: "Co za Tydzień"

Wręczenie Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego są przyznawane od 1969 roku. Prestiżowa statuetka przyznawana od pięćdziesięciu czterech lat trafiła do rąk Tomasza Włosoka. Aktor został uhonorowany za rolę w filmie Agnieszki Holland "Zielona granica". W gronie nominowanych byli także: Lena Góra, Mateusz Więcławek, Maciej Musiałowski i Hubert Miłkowski. Relację z gali, a także wywiady z aktorami znajdziecie w niedzielnym odcinku magazynu "Co Za Tydzień".

Grand Press 2023

Podczas gali Grand Press w Teatrze Polskim w Warszawie dziennikarki i dziennikarze związani z TVN i TVN24 zdobyli cztery statuetki! A dodatkowo dwie dziennikarki znalazły się w finale najważniejszego podsumowania: Justyna Suchecka i Edyta Krześniak. Piotra Świerczka i Roberta Zielińskiego nagrodzono za historię agenta WSI, na co dzień pracującego w ratuszu. Na gali nie mogło zabraknąć ekipy "Co Za Tydzień".

Wspólne Kolędowanie w TV

Już za tydzień, w wigilijny wieczór wprost ze stuletniej Bazyliki na warszawskiej Pradze wybrzmią najpiękniejsze kolędy. Ten koncert z udziałem znakomitych artystów i gości będzie można obejrzeć na naszej antenie nie tylko w Wigilię, ale również w świąteczne dni. W tym roku w radosnym kolędowaniu wzięli udział m.in. Natalia Kukulska, Natalia Szroeder oraz Dorota Gardias. Relację z pracy na planie koncertu znajdziecie w niedzielnym odcinku "Co Za Tydzień".

"Wspólne kolędowanie" w TVN
"Wspólne kolędowanie" w TVN
Źródło: x-news
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości