Joanna Opozda wspomina ciążę. "Żałuję, że nie mam więcej zdjęć z tego okresu"

Joanna Opozda
Joanna Opozda
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda z okazji Dnia Matki podzieliła się smutnym wyznaniem na Instagramie. Aktorka wspomniała o czasie, kiedy była w ciąży i zaznaczyła, że przez długi czas czuła się bardzo źle, przez co ma tak mało pamiątek z tamtego czasu.

Joanna Opozda w lutym 2022 r. powitała na świecie synka Vincenta — ze związku z Antonim Królikowskim. Niestety, kiedy malec przyszedł na świat aktorzy byli już po rozstaniu, jednak ich początki nie zapowiadały takiego fiaska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BALBRACICOLLINS_OPOZDA_SYN
Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby jej syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Historia miłości Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Przypomnijmy, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski zaczęli spotykać się w lipcu 2020 r. O ich związku szybko zrobiło się głośno w mediach, ponieważ aktor niedługo wcześniej rozstał się z poprzednią partnerką Katarzyną Dąbrowską.

Jakiś czas później para oficjalnie pojawiła się razem na jednej z imprez, a aktor podkreślał, że Joanna Opozda jest jego "pierwszą prawdziwą miłością". Zakochani dość szybko zamieszkali razem w Konstancinie, gdzie przeczekali pierwszy lockdown z powodu pandemii COVID-19.

Niestety, już po kilku miesiącach (bo w grudniu 2020 r.), niedługo przed świętami Bożego Narodzenia para rozstała się, a Joanna Opozda wróciła do swojego mieszkania w Warszawie.

Jak się okazało, rozłąka nie była długa. Jakiś czas później para wybrała się razem na narty, a internauci byli pewnie, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie. W czerwcu 2021 r. w mediach pojawiły się pierwsze informacje o zaręczynach pary, jednak aktorzy nie potwierdzili tych rewelacji. Dopiero w lipcu Antoni Królikowski podczas Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego ze sceny powiedział o Joannie Opoździe, że jest jego narzeczoną.

"Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał" – powiedział.

Niedługo później, bo już 7 sierpnia 2021 r. aktorzy pobrali się w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a przyjęcie weselne urządzili w pałacu w Zdunowie. Jak się okazało, małżeństwo już wtedy spodziewało się dziecka. Joanna Opozda potwierdziła ciążę na Instagramie i dodała, że potrzebuje dużo spokoju.

Antonii Królikowski, Joanna Opozda
Antonii Królikowski, Joanna Opozda
Źródło: MWMEDIA

Joanna Opozda gorzko wspomina czas ciąży

Aktorka urodziła syna Vincenta 22 lutego 2022 r. Aktorka przeżywała wówczas trudny czas, bowiem jej mąż Antoni Królikowski odszedł od niej zaledwie miesiąc przed porodem. Wszystkie media śledziły ich losy, co było wykańczające dla młodej mamy. 

Antoni Królikowski układa sobie życie u boku nowej partnerki Izabeli, a Joanna Opozda zajmuje się wychowaniem ich synka. Aktorka zarzucała byłemu partnerowi, że ten nie płaci alimentów i nie zależy mu na spotkaniach z małym Vincentem. 

W mediach rozpoczęła się prawdziwa batalia. Joanna Opozda i Antoni Królikowski publicznie obrażali się w mediach społecznościowych, zarzucając sobie kolejne niewłaściwe zachowania. Aktor twierdził, że była partnerka utrudnia mu kontakt z dzieckiem, a Joanna Opozda wiele razy podkreślała, że gwiazdor nie interesuje się swoim dzieckiem, a ponadto nie płaci na nie alimentów.

Ostatnio z okazji Dnia Matki Joanna Opozda opublikowała jedno ze zdjęć z czasów kiedy była w ciąży. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że ten czas był dla niej bardzo trudny, bowiem źle znosiła ciążę. Teraz napisała, że żałuje, że nie ma więcej pamiątek z tamtego czasu.

"Szczęśliwego Dnia Matki, a dla wszystkich przyszłych mam dużo siły i zdrowia. Moja ciąża była bardzo trudna... całe 9 miesięcy chorowałam min na niepowściągliwe nudności ciężarnych.... to był jeden z nielicznych dni, gdzie czułam się w miarę znośnie i mogłam wykonać szybką, pamiątkową sesję zdjęciową. Żałuję, że nie mam więcej zdjęć z tego okresu, ale wiem, że stan nazywany często 'błogosławionym' wcale nie musi taki być, dlatego w dzisiejszym dniu przytulam wszystkie mamy oraz kobiety, które swoje dzieciaczki noszą jeszcze pod serduszkiem, zdjęcie oczywiście z 2021, żeby nie było" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości