Wydarzenia

Bezpłatny pokaz serialu "Kontrola 4". W Kinotece odbędzie się też spotkanie z twórcami

Wydarzenia

Autor:
Kamila
Jamrożek
Bezpłatny pokaz serialu "Kontrola 4" w warszawskiej Kinotece
Mat. prasoweBezpłatny pokaz serialu "Kontrola 4" w warszawskiej Kinotece

Po Paradzie Równości wpadnij na after do warszawskiej Kinoteki. Bezpłatny pokaz czwartego sezonu "Kontroli" i spotkanie z twórcami już 25 czerwca 2022 roku od godz. 19.00.

Czerwiec to Miesiąc Równości. To bardzo ważny czas do osób LGBT+ i wszystkich, którzy je wspierają. Z tej okazji ulicami Warszawy przejdzie Parada Równości, która jest symbolem tego, że społeczność LGBT+ ma odwagę walczyć o swoje prawa. Na uczestników marszu czekają też inne atrakcje. M.in. pokaz finałowego sezonu serialu "Kontrola". Poniżej szczegóły wydarzenia.

Parada Równości w Warszawie - plan

Z powodu ataku Rosji na Ukrainę jubileuszowa rocznica Marszu Równości w Kijowie nie może się odbyć. Dlatego w tym roku Parada Równości w Warszawie będzie szła ramię w ramię z Kyiv Pride. Społeczność LGBTQ+ wraz z sympatykami po raz kolejny przejdzie ulicami Warszawy, aby szerzyć idee wolności, równości i tolerancji.

Miasteczko Równości startuje 25.06 o godz. 10.00 w Parku Świętokrzyskim. O 14.00 oficjalne otwarcie pod Pałacem Kultury i Nauki. Marsz wystartuje z ulicy Świętokrzyskiej. W tym roku pojedzie z uczestnikami aż 30 platform muzycznych. Od godz. 17.00 pod Pałacem Kultury i Nauki będzie trwał koncert, którego partnerem jest Plac Defilad. Link do wydarzenia.

"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera
"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera

Bezpłatny pokaz serialu "Kontrola 4" w warszawskiej Kinotece

Po Paradzie Równości na uczestników czekają niespodzianki. Na after warto udać się do Kinoteki mieszczącej się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W programie, oprócz specjalnie przygotowanych filmów o tematyce równości, znajdzie się panel dyskusyjny z zaproszonymi mówcami prowadzony przez Gabrielę Żylińską.

O godz. 19.00 odbędzie się specjalny pokaz pierwszego polskiego serialu queerowego - "Kontrola". To już koniec historii miłości Majki i Natalii, dlatego w kinie nie może zabraknąć fanów produkcji. Będzie można zobaczyć wszystkie odcinki 4. serii oraz spotkać się z twórcami i aktorami. Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie kina przy placu Defilad. Więcej informacji tutaj.

Bezpłatny pokaz serialu "Kontrola 4" w warszawskiej Kinotece
Bezpłatny pokaz serialu "Kontrola 4" w warszawskiej Kinotece
Mat. prasowe

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Pozostałe wiadomości