"Szkoda czasu na niemiłość" – lektura idealna na wakacje. Anna Klimczewska o nowej książce

Anna Klimczewska o nowej książce "Szkoda czasu na niemiłość"
Anna Klimczewska o nowej książce "Szkoda czasu na niemiłość"
Źródło: "Co Za Tydzień"
"Szkoda czasu na niemiłość" to lektura idealna na wakacje. Autorka – Anna Klimczewska, dziennikarka i producentka telewizyjna zadebiutowała powieścią "Masz nową parę!". O czym jest jej nowe dzieło?

Anna Klimczewska jest dziennikarką i autorką książki "Masz nową parę!". Właśnie promuje swoje nowe dzieło. "Szkoda czasu na niemiłość" to lektura idealna na wakacje.

"Szkoda czasu na niemiłość" - nowa książka Anny Klimczewskiej

Najnowsza książka "Szkoda czasu na niemiłość" to kontynuacja losów znanej już bohaterki. Książka "Masz nową parę!" Anny Klimczewskiej, dziennikarki i producentki opowiada historię 41-letniej Olgi, która się rozwiodła i postanowiła poszukać nowej miłości w Internecie.

- Olga ma 41 lat, rozwiodła się, szuka wielkiej miłości, pomagają jej przyjaciółki i dorosła córka i aplikacja A’mor dzięki niej umawia się z różnymi mężczyznami, ma mnóstwo przygód i strasznych i pikantnych i śmiesznych. W końcu znajduje miłość swojego życia, która w drugiej części okazuje się kulą w płot. Poznamy człowieka, który ma dwa oblicza - opowiedziała autorka Anna Klimczewska.

Dziennikarz Mateusz Hładki poprowadził spotkanie z autorką.

- W tej książce znajdziemy zarówno emocje, które towarzyszą kobietom przy zakochaniu czy przy zawodach miłosnych, ale też facetom. Po tę książkę mogą sięgnąć zarówno panie jak i panowie ona nie pisze tych książek po to, żeby się wyżalić czy żeby pokazać, że faceci są źli a kobiety przez tych facetów okrutnie traktowane. Nie. Anka jest taka jak jej bohaterki – w pewnej mierze – czyli jest kobietą odważną, ciekawą życia, ciekawą świata, ciekawą siebie - komentował.

"Szkoda czasu na niemiłość" Anny Klimczewskiej – lektura idealna na wakacje
Źródło: "Co Za Tydzień"

Sebastian Pawlak i Aleksandra Konieczna przeczytali fragment powieści

Pierwszą część historii Olgi "Masz nową parę!" Anna Klimczewska zaadaptowała na scenariusz filmowy. Wybraną scenę podczas wieczoru autorskiego przeczytali aktorzy: Sebastian Pawlak i Aleksandra Konieczna.

- Najprościej mówiąc, chciałabym zagrać Olgę. Przede wszystkim to jest z dużą świadomością gatunku takiego, który stworzyła Maryl Streep, np. w Stanach, czyli dojrzałej komedii romantycznej. U nas tego nie ma i ta powieść i następna powieść stwarza taką możliwość  - powiedziała Aleksandra Konieczna.

Do sięgnięcia po swoje lektury autorka zachęca także specjalnie na tę okazję skomponowanym utworem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości