Jacek Kopczyński zaręczony? Mamy komentarz jego partnerki Klaudii Kardas

Klaudia Kardas, Jacek Kopczyński
Klaudia Kardas, Jacek Kopczyński
Źródło: MWMEDIA
Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas od kilku miesięcy uchodzą za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ceniony aktor i pisarka właśnie wypoczywają na Zanzibarze. Autorka pochwaliła się w sieci imponującym pierścionkiem. Zapytaliśmy ją, czy jest już po zaręczynach.

Klaudia Kardas jest autorką romansu "Kokainowa księżniczka". Powieść pisarki cieszy się coraz większą popularnością w mediach. Jacek Kopczyński to znany i ceniony aktor, który prywatnie przez wiele lat był związany z piosenkarką Patrycją Markowską.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zapytaliśmy Klaudię Kardas o zaręczyny

Odkąd Jacek Kopczyński ponad rok temu pojawił się na premierze sztuki "Koszerne- raz!"  w Teatrze Kwadrat z nową partnerką, pisarką Klaudią Kardas zakochani nieustannie są na ustach plotkarskich mediów.

Obecnie para wypoczywa na słonecznym Zanzibarze. Pisarka wywołała prawdziwą medialną burzę, publikując na swoim instagramowym koncie zdjęcie dłoni z wyeksponowanym pierścionkiem. Co więcej, autorka zyskującej coraz większą popularność powieści polubiła komentarz jednej z internautek, która zapytała, czy jest to pierścionek zaręczynowy.

Chociaż ani Jacek Kopczyński, ani Klaudia Kardas oficjalnie nie potwierdzili tych informacji, to jednak okoliczności, w jakich zostało to zdjęcie opublikowane, sugerują, że mogło dojść do zaręczyn. W związku z powyższym postanowiliśmy zapytać pisarkę o to, czy doniesienia mediów są prawdziwe.

- Jedyne co mogę odpowiedzieć, jest to, że... "Miłość jest piękna, dodaje skrzydeł, a mnie/nas napędza do jeszcze większych działań". Kocham łamać zasady — odpisała tajemniczo gwiazda.

Klaudia Kardas pokazała pierścionek
Klaudia Kardas pokazała pierścionek
Źródło: Instagram @klaudiakardas09

Klaudia Kardas potwierdziła relację z Jackiem Kopczyńskim

Klaudia Kardas i Jacek Kopczyński od początku pokazania się wspólnie na jednej z premier w styczniu ubiegłego roku nieustannie są na ustach mediów. Mimo iż zakochani na temat swojego życia prywatnego milczą, to ich relacja wzbudza ogromne emocje.

Jakiś czas temu serwis Plejada skontaktował się z pisarką celem potwierdzenia łączącej zakochanych relacji. Klaudia Kardas udzieliła wtedy na ten temat zdawkowej odpowiedzi. Autorka książki "Kokainowa księżniczka" przyznała, że ją i aktora łączy romantyczna relacja. Jak wyznała, zakochani nie są już dłużej w stanie tego faktu ukrywać przed światem.

"Skoro gazety piszą, to raczej już tego nie ukryjemy. Tak, jesteśmy razem" - odpowiedziała na pytanie serwisu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości