Co 21 stycznia w "Co Za Tydzień"? Kulisy programu "The Traitors. Zdrajcy" i Paszporty Polityki 2023

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" m.in. kulisy programu "The Traitors. Zdrajcy" i relacja z Paszportów Polityki 2023. W programie rozmowy ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 21 stycznia o 12.35 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Premiera sztuki "[Things We Do for] LOVE". Sceną 6. Piętra zawładnęła nieprzewidywalna miłość
Źródło: "Co za Tydzień"

"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program TVN

"The Traitors. Zdrajcy" to holenderski format, który szturmem podbija światową widownię. W niecałe dwa lata od powstania został sprzedany aż do 20 różnych krajów. Nagrania do polskiej wersji odbywały się w pięknej belgijskiej scenerii gdzie, w historycznym zamku, uczestnicy programu spędzili ze sobą kilkanaście dni. Formuła "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowana popularną i angażującą grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na "lojalnych" i "zdrajców. Brytyjską wersję prowadziła Claudia Winkleman, amerykańską Alan Cumming. Polską prowadzącą wyłoniły długie castingi. Malwina Wędzikowska wypadła najlepiej spośród dziesięciu gwiazd. Więcej na temat nowego programu dowiecie się w nowym odcinku magazynu "Co Za Tydzień".

Paszporty Polityki 2023 

Paszporty "Polityki" 2023 rozdane. W tym roku po raz pierwszy przyznano osiem, a nie siedem nagród. Wyróżniony w nowej kategorii, przyznanej przez czytelników, został raper Łona. Wśród laureatów znaleźli się też reżyser Paweł Maślona, malarka Marta Nadolle, kompozytorka i wokalistka Hania Rani. Nagrodę specjalną Kreatora Kultury otrzymał pisarz i dramaturg Józef Hen. Zobaczcie relację z gali w naszym programie!

Rozmowa z jury programu "Mam talent!"

Trwają nagrania castingów 15. edycji "Mam Talent!". Show już wiosną na antenie TVN! W programie "Co Za Tydzień" rozmowy z jurorami. Do niezawodnej Agnieszki Chylińskiej dołączył Marcin Prokop, który we wcześniejszych edycjach pełnił funkcję prowadzącego. Wraz z nim do grona jurorskiego dołączy utalentowana aktorka młodego pokolenia Julia Wieniawa. W rolę nowych prowadzących wcielą się Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Metamorfozy w programie "Razem OdNowa"

Za nami premiera trzech odcinków programu "Razem odNowa". Na spotkaniu prasowym, obok prowadzących, pojawili się także bohaterowie, którzy opowiedzieli o wrażeniach i o tym jak wyglądała ich metamorfoza. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była także obecna na wydarzeniu.

 "Razem odNowa" 
"Razem odNowa" 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości