Wielkanoc 2023 w TVN. Co oglądać?

Kadr z filmu "Wilcze echa"
Wielkanoc 2023 w TVN. Co oglądać?
Źródło: TVN
Wielkanoc to wyjątkowy czas spędzany z rodziną, ale także okazja, aby cieszyć się najlepszymi propozycjami programowymi telewizji TVN. Od wciągających filmów, przez emocjonujące seriale, aż po specjalne wydania ulubionych show - oto co nas czeka w te święta. Zobacz nasze propozycje na niezapomniane święta wielkanocne przed telewizorem.

Wielkanoc to czas spokoju i rodzinnego ciepła. Aby połączyć urok świąt z wyjątkowymi telewizyjnymi wrażeniami, TVN przygotował specjalnie dla was wyjątkowy zestaw atrakcji. Te propozycje filmów, seriali i programów umilą wam czas spędzony przed ekranem w towarzystwie najbliższych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

100 lat Warner Bros.

100 lat Warner Bros.
100 lat Warner Bros.
Olivier Janiak o Warner Bros Discovery. Czym jest dla niego praca w tej firmie?
Olivier Janiak o Warner Bros Discovery. Czym jest dla niego praca w tej firmie?
100-lecie Warner Bros. Andrzej Sołtysik kocha "Looney Tunes". Syn poszedł w jego ślady?
100-lecie Warner Bros. Andrzej Sołtysik kocha "Looney Tunes". Syn poszedł w jego ślady?
100-lecie Warner Bros. Paweł Deląg o próbie wejścia na premierę "Wejścia Smoka"
100-lecie Warner Bros. Paweł Deląg o próbie wejścia na premierę "Wejścia Smoka"
Ada Fijał na 100. urodzinach Warner Bros. Które produkcje najbardziej zapadły jej w pamięć?
Ada Fijał na 100. urodzinach Warner Bros. Które produkcje najbardziej zapadły jej w pamięć?
Bartek Jędrzejak: "Gdyby nie trójka braci, którzy mają korzenie w Polsce, to nie byłoby Warner Bros."
Bartek Jędrzejak: "Gdyby nie trójka braci, którzy mają korzenie w Polsce, to nie byłoby Warner Bros."
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata na 100-leciu WBD. Zdradzili swój ulubiony film
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata na 100-leciu WBD. Zdradzili swój ulubiony film

Wielkanoc w TVN – Wielka Sobota

"Azja Express" - 20.00

W szóstym odcinku wyścigu uczestnicy zostali rozdzielni na nowe pary, z jednym ścigaczem i jednym spowalniaczem. Musieli wykonać zadania związane z grą na flecie, wytwarzaniem muzułmańskiego sznura modlitewnego, egzaminem z derwiszy oraz znajomością polskich przysłów. Tęsknota za dawnych partnerami była silna, a konieczność szukania noclegu w nowych konfiguracjach wywołała wiele emocji. Na koniec uczestnicy musieli pracować nad starymi tureckimi dywanami przed metą eliminacyjną. Ktoś będzie musiał odpaść.

"Boże Ciało" - 21.35

20-letni Daniel, po pobycie w poprawczaku, przechodzi duchową przemianę i marzy o zostaniu księdzem. Po warunkowym zwolnieniu trafia do zakładu stolarskiego, ale zamiast tam pracować, udaje się do miejscowego kościoła, gdzie udając księdza, zaczyna pełnić posługę kapłańską. Jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje, ale z czasem zyskują uznanie w miasteczku. Sytuacja komplikuje się, gdy pojawia się dawny kolega z poprawczaka oraz córka kościelnej, Marta, kwestionująca duchowość Daniela. Mimo zagrożeń młody fałszywy ksiądz znajduje ważny cel w swoim życiu i postanawia go zrealizować, nawet kosztem ujawnienia swojej tajemnicy.

"Wilcze echa"- 23.55

"Wilcze echa" to imponujący wizualnie thriller, w którym załoga supernowoczesnej łodzi podwodnej Titane wykonuje misję wojskową u wybrzeży Syrii. Po ataku na okręt i otrzymaniu wiadomości o zmierzającym w stronę Francji pocisku z głowicą atomową załoga wyrusza na misję, która może doprowadzić do globalnego konfliktu. Specjalista od analizy podwodnych dźwięków zaczyna podejrzewać, że zaawansowana technologia może przegrać z genialnie zaplanowanym podstępem. W obsadzie filmu znajdują się m.in. Omar Sy, Mathieu Kassovitz i Reda Kateb.

Wielkanoc w TVN – niedziela wielkanocna

"Masterchef Junior" - 20.00

W kolejnym odcinku kuchnia MasterChefa stanie się estradą, na której wystąpi piosenkarka Sara James. Uczestnicy będą rywalizować w konkurencji na najsmaczniejszego steka, a później w konkurencji eliminacyjnej o tematyce wegetariańskiej. Dwójka uczestników pożegna się z programem.

"Mój Agent" - 21.35

W kolejnym odcinku serialu Daniel Olbrychski rozpoczyna próby do spektaklu reżyserowanego przez młodego, zdolnego twórcę. Jedna ze scen wymaga od aktora skoku do basenu… na dmuchaną kaczkę. Aktor stanowczo odmawia udziału w scenie, co doprowadza do konfliktu z reżyserem. Aga, próbując pogodzić artystów, odkrywa wstydliwy sekret Daniela.

"Drapacz chmur" - 22.45

Specjalista ds. bezpieczeństwa wieżowców, Will Sawyer, musi stawić czoła przestępcom, którzy przejęli najwyższy budynek w Hong Kongu, "The Pearl", i uprowadzili jego rodzinę. Podczas pożaru w budynku zostaje oskarżony o podpalenie, ale szybko odkrywa, że za wszystkim stoją terroryści. Jako były agent FBI i wojenny weteran, musi uratować swoją rodzinę i oczyścić swoje imię, mimo swojej niepełnosprawności.

Wielkanoc w TVN – poniedziałek wielkanocny

"Ocean's 8" - 20.00

Debbie Ocean, po wyjściu z więzienia, planuje skok życia na diamentowy naszyjnik wart 150 milionów dolarów. Rekrutuje swoją dawną partnerkę Lou oraz specjalistów z różnych dziedzin. Ich celem jest ukraść naszyjnik podczas gali z udziałem aktorki Daphne Kluger. Misja okazuje się trudniejsza niż przewidywano.

"Wrogowie publiczni" - 22.25

Film "Powrót do kina gangsterskiego" osadzony jest w latach 30. XX wieku w USA i opowiada o serii napadów na banki przeprowadzonych przez Johna Dillingera. Akcja skupia się na śledztwie prowadzonym przez agentów FBI, którzy próbują go schwytać. W wyniku tego śledztwa, FBI staje się najważniejszą agencją w Stanach Zjednoczonych. W głównych rolach występują Johnny Depp, Christian Bale oraz Marion Cotillard.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości