Agata Kulesza otworzyła się na temat córki. Zdradziła, czym zajmuje się jej pociecha

Agata Kulesza
Agata Kulesza
Źródło: MWMEDIA
Agata Kulesza rzadko mówi o córce, jej jedynym dziecku. Aktorka doczekała się pociechy z Marcinem Figurskim, operatorem filmowym. Marianna Figurska jest już dorosłą kobietą. Czy chce iść w ślady mamy? Sprawdźcie, co wiemy o córce gwiazdy "Skazanej".

Aktorka przyjęła zaproszenie swojej wieloletniej przyjaciółki Katarzyny Nosowskiej. Piosenkarka wraz z synem prowadzi podcast "Bliskoznaczni". Artystka zdradziła mnóstwo ciekawostek o swoim życiu. A kim jest córka Agaty Kuleszy?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

12122023_TAJEMNICEPRODUKCJI_SKAZANA_KULESZA_KOSZTYZAWODU
Agata Kulesza o kosztach zawodu. W jaki sposób przeżywa trudne emocje na planie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agata Kulesza o córce. Kim jest Marianna Figurska?

Agata Kulesza w rozmowie z Katarzyną Nosowską i jej synem opowiedziała o środowisku, w którym się wychowała. Ojcowie artystek pracowali jako marynarze. Aktorstwo czy muzyka nie była przez nie wyssana z mlekiem matki. Pasja po prostu się w nich narodziła.

"Myśmy się wzięły z takiego środowiska, że tatusiowie może występowali na statku, ale my nie jesteśmy z takich domów, gdzie to występowanie było, więc to jest naturalny odruch, to jest prawdziwa pasja. Nie byłyśmy przyzwyczajone, że my idziemy taką drogą, która jest utarta" - powiedziała Agata Kulesza.

Córka Agaty Kuleszy gościnnie zagrała u boku matki w międzynarodowej produkcji "True Crimes", lecz nie zdecydowała się na kształcenie w zawodzie aktorskim. Agata Kulesza zwróciła uwagę na to, że jej pociecha jest wrażliwa na sztukę, bo być może odziedziczyła to po rodzicach. Gwiazda "Skazanej" zdradziła, czym zajęła się Marianna Figurska.

"To są piękne zawody. Uważam, że gdyby Marianka miała wielką pasję do aktorstwa, to bym tylko klaskała, mimo tego, że wiem, że to trudny zawód, a cieszę się, że ma konkretny zawód, że jest weterynarzem, ale też wiem i widzę, że w środowisku ciągnie ją do takich artystycznych klimatów, dlatego, że wyszła z takiego domu" - dodała aktorka.

Agata Kulesza z córką
Agata Kulesza z córką
Źródło: MWMEDIA

Agata Kulesza o rozstaniu z mężem

Agata Kulesza była żoną Michała Figurskiego w latach 2006-2020. Po rozstaniu z mężem udzieliła wywiadu dla "Twojego Stylu", w którym po raz pierwszy otworzyła się na temat rozpadu jej małżeństwa. Aktorka opowiedziała, jak przetrwała trudny czas rozstania, o którym było głośno w mediach.

"Moją najlepszą strategią jest właśnie cierpliwość. Życie pokazało, że potrafię pewne rzeczy przeczekać. To nie jest fajne, kiedy w trakcie rozwodu jest się na okładkach pism, i to z dodatkiem dziwnych komentarzy. Mogłabym od razu pójść z tym do mediów i opowiedzieć moją wersję. Ale tego nie zrobiłam. Uważam, że na tej metaforycznej wojnie nie trzeba walczyć tą samą bronią, której używa atakujący" - podkreśliła.

Jakiś czas później aktorka rozmawiała z Anną Pawelczyk-Bardygą o tym, co powiedziała we wspomnianym wywiadzie. Agata Kulesza odparła, że zachowała dla siebie jeszcze więcej faktów.

- Jeszcze nie opowiedziałam o mojej przeszłości. Może kiedyś nastąpi taki moment, a może nie. Chciałam tylko powiedzieć kobietom, żeby walczyły o siebie i żeby się nie bały. I że są również organizacje, które mogą je wesprzeć w ich walce o godność — wyznała w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Zapytana, czy jest gotowa na nową miłość, odpowiedziała z uśmiechem.

- To się okaże — odparła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości