Agnieszka Mielczarek w żałobie. Ekspartnerka Pascala Brodnickiego pożegnała bliską osobę

Agnieszka Mielczarek, Pascal Brodnicki
Nie żyje brat Agnieszki Mielczarek. Była żona Pascala opublikowała poruszający wpis
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki nie są już razem. Po 16 latach wspólnego życia ich związek rozpadł się, a media ochoczo spekulowały co do powodów rozstania. Niedawno była partnerka kucharza podzieliła się smutną wiadomością o utracie ukochanego brata.

Agnieszka Mielczarek opublikowała poruszający wpis na swoim koncie na Instagramie. Opowiedziała w nim o wspólnych planach, jakie mieli z bratem, które pozostaną niezrealizowane przez jego śmierć. Po jakimś czasie post zniknął z mediów społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

CZTSESJA_GARDIAS_CHOROBA
Dorota Gardias o chorobie nowotworowej
W 2021 roku Dorota Gardias otrzymała szokującą diagnozę - nowotwór piersi. Prezenterka poddała się zabiegowi i pokonała chorobę. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Dorota Gardias ujawnia, czy wciąż towarzyszy jej strach.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nie żyje brat Agnieszki Mielczarek

Agnieszka Mielczarek doświadczyła tragicznej straty. Zmarł jej ukochany brat. Pożegnała go w poruszającym wpisie na swoim koncie na Instagramie. Agnieszka Mielczarek wspomniała o planach na wspólne świętowanie urodzin brata. Miały odbyć się tradycyjnie przy ognisku. Jednak życie pokrzyżowało im plany.

"Mieliśmy świętować dzisiejsze twoje urodziny, jak zawsze przy twoim ukochanym ognisku… ale stałeś się płomieniem .. szumem wiatru, który słyszę gdy sama idę z psami… promieniem słońca, który pogłaszcze po policzku w gorszy dzień…" - pisze zrozpaczona siostra.

W emocjonalnych słowach Agnieszka Mielczarek wyraziła żal, że nie mieli szansy wspólnie się zestarzeć i dzielić życiem. 

"Mieliśmy się razem zestarzeć braciszku. Ale Mama już chciała Cię mieć przy sobie. Widocznie ja mam jeszcze tu coś do zrobienia… staram się jak mogę" - napisała na Instagramie.

To nie jedyna strata, z jaką musiała pogodzić się Agnieszka Mielczarek. Ekspartnerka Pascala Brodnickiego miała trudne dzieciństwo. W młodym wieku straciła obydwoje rodziców. Miała cztery lata, gdy zmarł jej tata. Siedem lat później odeszła jej mama. Oboje rodziców zmagało się z chorobą nowotworową.

Agnieszka Mielczarek układa sobie życie po rozstaniu z Pascalem Brodnickim

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek zakończyli swój związek w 2020 roku. Para poznała się w jednej z warszawskich restauracji. To właśnie Pascal Brodnicki, jako kucharz, zaszczepił w niej pasję do gotowania. Zaczęli spotykać się w 2004 roku i wkrótce powitali na świecie syna. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu.

Mimo trudności związanych z rozwodem Agnieszka Mielczarek nadal kontynuuje karierę kulinarną. Dietetyczka prowadzi kanał na YouTube, "Jedz Inaczej". To przestrzeń, gdzie dzieli się z widzami cennymi wskazówkami dotyczącymi zdrowego i zrównoważonego odżywiania. W filmach prezentuje też proste i smaczne przepisy.

Wydawało się, że życie uczuciowe blogerki powoli wraca do normy. W lipcu opublikowała fotografie z tajemniczym mężczyzną, z którym wybrała się na relaksującą przejażdżkę rowerową, a wieczorem na wspólną kolację. Wpisowi towarzyszyła pozytywna refleksja, w której zachęcała do doceniania codzienności i radości płynących z każdego słonecznego dnia.

"Doceniajmy codzienność i cieszmy się każdym słonecznym dniem.. bo cykliczność wpisana jest w nasze życie. To dobra wiadomość dla tych którym dziś jest trudno- to minie. Zawsze. Kiedy mi było ciężko myślałam właśnie o tej cykliczności, ze przyjdzie moment słońca…i przyszedł. A teraz jest moment, by doceniać każdy dobry dzień.. plany i marzenia też są cudowne ale to co dziś jest najcenniejsze" - pisała na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości