Żona Jakuba Wesołowskiego pokazała efekt ciążowej sesji. Jedną z fotografii zrobiła jej córka!

Jakub i Agnieszka Wesołowscy
Jakub i Agnieszka Wesołowscy
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka i Jakub Wesołowscy oczekują przyjścia na świat drugiego dziecka. Żona aktora właśnie opublikowała w sieci nowe zdjęcia, na których jest dobrze widoczny jej ciążowy brzuszek. Fotografie wykonała inna znana mama.

Agnieszka Wesołowska to żona popularnego aktora Jakuba Wesołowskiego, jest mamą ich córki Róży, która przyszła na świat w 2016 roku. Zakochani oczekują przyjścia na świat drugiego dziecka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

19102023_KARPINSKI_O_BOCZARSKIEJIBANASIUKU
Maciej Karpiński o relacji Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka oraz ich występie w filmie "Różyczka 2"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Wesołowska zapozowała w ciąży

Agnieszka i Jakub Wesołowscy na ślubnym kobiercu stanęli w 2014 roku. Małżeństwo czasem publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie żony aktora co jakiś czas pojawiają się fotografie, na których uwiecznione zostały wspomnienia z romantycznych wakacji lub innych chwil spędzanych razem. Jednak jakiś czas temu pojawił się post, który zaskoczył wszystkich. Żona aktora ujawniła, że wraz z mężem oczekują przyjścia na świat drugiej pociechy.

Czytaj też: Aktor z "Na Wspólnej" zostanie ojcem! Żona gwiazdora pokazała ciążowy brzuszek

Teraz Agnieszka Wesołowska udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których ponownie możemy zobaczyć jej ciążowy jej brzuszek. Gwiazda pokazała, jak spędza wolny czas. Żona Jakuba Wesołowskiego jak zwykle pokazała ogrom klasy, prezentując się w eleganckiej szarej sukience.

"To się nazywa 'matka na wychodnym'. Nie będę nawet mówić, ile mnie kosztował ten spacer na obcasie. Na szczęście był krótki. Spacer, nie obcas. Kto widział, ten wie" - napisała Agnieszka Wesołowska pod zdjęciem.

Z podpisu możemy się również dowiedzieć, że w wyprawie towarzyszyła gwieździe córka Róża oraz inna znana mama, która wykonała wspomniane fotografie — Karolina Malinowska. Każda z pań zrobiła jedno ze zdjęć, które znalazły się na instagramowym profilu Agnieszki Wesołowskiej.

Jakub Wesołowski o córce

Róża — córka Agnieszki i Jakuba Wesołowskich — przyszła na świat w 2016 roku. Zakochani przez wiele miesięcy zdecydowali się na utrzymanie ciąży w sekrecie przed mediami. Dopiero wtedy, kiedy zaokrąglony brzuszek gwiazdy stał się niemożliwy do ukrycia, podzielili się wesołą nowiną o oczekiwanej córeczce.

Niemowlę natychmiast stało się ukochanym dzieckiem swoich znanych rodziców, którzy zazwyczaj niezwykle rzadko dzielą się ze światem informacjami na temat życia prywatnego. Niemniej jednak jakiś czas temu Jakub Wesołowski zdecydował się zrobić w tym temacie wyjątek.

Znany aktor opowiedział o swojej córce podczas rozmowy z dziennikarką Jastrząb Post. Jakub Wesołowski wyraził pragnienie, aby dać swojej córce swobodę w wyborze przyszłego zawodu, nie chcąc na siłę narzucać jej kierunku związanego z aktorstwem.

"Nigdy w życiu o tym nie myślałem. Róża będzie robić, co będzie chciała. Ona dziwnie się czuje, jak widzi tatę na ekranie. Chyba ją to ekscytuje, ale ona nadal do końca nie wie, na czym polega zawód aktora" - powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości