Agnieszka Woźniak-Starak jest spokrewniona ze znaną wokalistką? Zaskakujące słowa

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak ma siostrę?
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Woźniak-Starak jest spokrewniona z jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek? Panie są w trakcie dochodzenia, czy rzeczywiście łączą je więzy rodzinne, o czym dziennikarka mówiła na antenie "Dzień Dobry TVN". Widzicie między nimi podobieństwo?

Agnieszka Woźniak-Starak intensywnie działa w polskim show-biznesie od ponad 20 lat. Spokojnie można więc zaryzykować stwierdzenie, że jest ekspertką w swoim fachu, a szczegóły i ciekawostki z życia gwiazd zapewne mogłaby wyliczać godzinami. Wszystko dzięki kolejnym spotkaniom i wywiadom, których dziennikarka w swoim życiu przeprowadziła setki, a może i tysiące. Jakiś czas temu jedna z celebrytek mocno ją jednak zaskoczyła, i to w sensie osobistym. Okazuje się, że z jedną ze znanych wokalistek łączy ją więcej, niż mogła sobie wyobrazić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: IRENA MELCER

Agnieszka Woźniak-Starak i Kasia Kowalska — co je łączy?

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" dość mocno zaskoczyła widzów, zwierzając się niespodziewanie ze swoich rodzinnych powiązań. Informacja wyszła na jaw, kiedy w parze ze współprowadzącą, Ewą Drzyzgą, i specjalistą show-biznesu, Mateuszem Hładkim omawiali kolejne doniesienia ze świata gwiazd, a jednym z newsów były urodziny wokalistki Kasi Kowalskiej.

Głos zabrała Agnieszka Woźniak Starak, tłumacząc, że być może jest spokrewniona ze znaną artystką.

"Z Kasią Kowalską poznałam się ostatnio pierwszy raz, ale nasi ojcowie pochodzą z tej samej podwarszawskiej miejscowości, okolic Starej Miłosnej i Sulejówka. Kiedyś słyszałyśmy plotki, że jesteśmy daleko spokrewnione" — zdradziła.

Ewa Drzyzga półżartem dodała, że niewykluczone, że panie mogą być nawet siostrami. Agnieszka Woźniak-Starak kontynuowała, zdradzając, że razem z Kasią Kowalską są w trakcie próby odkrycia prawdy o swoim pochodzeniu.

"Próbowałyśmy dojść, czy są jakieś powiązania. Muszę dopytać taty, czy był jakimś dalekim kuzynem, ale na pewno się poznali" — poinformowała.

Powiązania rodzinne w polskim show-biznesie

Gdyby okazało się, że panie rzeczywiście mają wspólnych przodków, nie byłyby wcale odosobnione w swoim odkryciu. O tym, jak mały jest świat, dowiedziało się już wielu przedstawicieli show-biznesu. W świecie gwiazd pełno jest rodzinnych powiązań, a informacje o nich wychodzą na jaw dziwnymi przypadkami, nie mówiąc o tych, które są przez zainteresowanych skrzętnie ukrywane. Często można to zaobserwować u dzieci znanych rodziców, które nie chcą budować kariery na znanym nazwisku.

Tak jest na przykład z córką Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki. Maria Linde z zamysłem przyjęła nazwisko dziadka, by odciąć się nieco od bardziej popularnej części rodziny. Zupełnie inaczej postąpiła debiutująca niedawno Helena Englert, córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. Niedawno media obiegła też informacja o pokrewieństwie Moniki Richardson i Piotra Kraśki. Przykładów jest naprawdę całe mnóstwo.

Powiązania między Agnieszką Woźniak-Starak a Kasią Kowalską są jednak jeszcze tajemnicą. Być może rzeczywiście okaże się, że są spokrewnione? Dowiemy się pewnie niedługo.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości