Agnieszka Woźniak-Starak ma już plany na walentynki. Zdradziła nam, jak je spędzi

"Dzień Dobry TVN" - spotkanie prasowe
"Dzień Dobry TVN" - Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA
Zbliżają się walentynki, czyli dzień zakochanych. Agnieszka Woźniak- Starak przy okazji spotkania prasowego z gwiazdami "Dzień Dobry TVN" opowiedziała nam, co zamierza robić 14 lutego. Jesteście zaskoczeni?

Agnieszka Woźniak-Starak wraz z pozostałymi prezenterami i prezenterkami "Dzień Dobry TVN" spotkała się z dziennikarzami, aby promować program w wiosennej ramówce stacji. Przy okazji Anna Pawelczyk-Bardyga z redakcji cozatydzien.tvn.pl zadała jej kilka osobistych pytań. Co gwiazda odpowiedziała na temat nadchodzących walentynek?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Woźniak-Starak o walentynkach

Agnieszka Woźniak-Starak o walentynkach

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o tym, jak będzie spędzać w tym roku walentynki i jak w ogóle podchodzi do tego święta.

[Walentynki przyp. red.] będę spędzać na nartach. Traktuję to święto jakoś neutralnie. Jak ktoś ma ochotę świętować wyjątkowo walentynki to super, a jak ktoś nie ma ochoty to nie
- stwierdziła prezenterka "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak dodała także, że przytłacza ją wszechobecna "chińszczyzna" sprzedawana z okazji walentynek, ale także innych tego typu świąt. Sklepy zalane są bowiem różnymi, najczęściej plastikowymi dekoracjami i upominkami, które czekają na nowych właścicieli. Sprawia to, że dzień zakochanych stał się bardzo skomercjalizowany.

Jakoś za dużo jest tej chińszczyzny, co zawsze mnie przeraża przy okazji tych świąt, że tego plastiku jakoś tak dużo. To mi się nie podoba
- powiedziała gwiazda.

Agnieszka Woźniak-Starak – związki

Agnieszka Woźniak-Starak, kiedyś Agnieszka Szulim, urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie. Ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2013 roku związana jest ze stacją TVN, a od sierpnia 2020 współprowadzi wraz z Ewą Drzyzgą program "Dzień Dobry TVN", tworząc pierwszy kobiecy duet w historii telewizji śniadaniowej.

Prezenterka była do tej pory dwukrotnie zamężna. W 2008 r. wyszła za Adama Badziaka. Para była razem przez 4 lata. W 2012 r. zdecydowali się rozstać, a po trzech latach dostali rozwód. Dwa miesiące później Agnieszka przyjęła oświadczyny Piotra Woźniaka-Staraka. Para pobrała się w 2016 r. w Wenecji. Niestety rozdzielił ich śmiertelny wypadek mężczyzny. W 2019 r. Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki i utonął.

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości