Aleksander Milwiw-Baron zrezygnował z alkoholu. Wyjawił powody decyzji

Aleksander Milwiw-Baron całkowicie zrezygnował z alkoholu
Aleksander Milwiw-Baron całkowicie zrezygnował z alkoholu
Źródło: MWMEDIA
Aleksander Milwiw-Baron jest jednym z najpopularniejszych gitarzystów w Polsce. Artysta opublikował niedawno szczery wpis, w którym poruszył temat alkoholu. Okazuje się, że partner Sandry Kubickiej preferuje życie w trzeźwości.

Aleksander Milwiw-Baron jest gitarzystą, który od wielu lat prężnie działa na polskiej scenie muzycznej. Popularność przyniósł mu zespół Afromental, który współtworzy od 2004 roku. Grupa ma na swoim koncie debiut filmowy - zagrali w drugim sezonie serialu stacji TVN "39 i pół" oraz nagrali utwory do filmu "Kochaj i tańcz".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Aleksander Milwiw-Baron o alkoholu

Muzyk dba o swoją prywatność i niechętnie dzieli się informacjami na temat życia rodzinnego. Choć aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, publikuje na nim głównie treści związane z karierą i pracą zawodową. Niekiedy robi wyjątek i na jego instagramowym profilu pojawiają się zdjęcia z partnerką Sandrą Kubicką. Para niedawno obchodziła pierwszą rocznicę związku. Z tej okazji udali się na bajeczne, zagraniczne wakacje.

Niedawno artysta opublikował szczery wpis, w którym poruszył temat alkoholu. Aleksander Milwiw-Baron wyznał, że od jakiegoś czasu żyje w pełnej trzeźwości i czuje się z tym fantastycznie.

"Celebruję życie na trzeźwo! Kiedyś nie wyobrażałem sobie wakacji czy imprezy bez alkoholu. Dziś doświadczając medycyn Matki Ziemi i inwestując w samorozwój, nie wyobrażam sobie zatruwać alkoholem organizmu i otumaniać własnej percepcji. Uwielbiam obudzić się rano po koncercie, imprezie czy pysznej kolacji i czuć energię, spokój i moc do przeżywania kolejnych doświadczeń" - napisał.

Muzyk przyznał, że jeszcze kilka lat temu nie pomyślałby, że trzeźwe poranki będą go tak cieszyć.

"Sam złapałbym się za głowę jeszcze kilka lat temu, czytając to, co piszę tutaj, ale dziś czuję się dużo zdrowszy i bardziej świadomy. Mimo że alkohol obniża twoją wibrację, budzi agresję i ogranicza zmysły, jest obecny w każdej kulturze, obyczajach i sklepach spożywczych. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego? Kto z was też zakończył swój romans z alkoholem?" - zapytał na koniec.

Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiły się liczne wyznania osób, które wyeliminowały alkohol ze swojego życia. Post skomentowała również partnerka muzyka Sandra Kubicka. Modelka przyznała, że jej "romans z alkoholem" także się zakończył.

"Ja. Pięć miesięcy bez łyka alkoholu" - napisała.

CZT_KUBICKA_DEPRESJASHOWBIZmniejszy
Sandra Kubicka szczerze o wadze i depresji
Sandra Kubicka w wywiadzie z Karoliną Kalatzi w ramach jej cyklu „Intymne rozmowy” otworzyła się na temat pracy modelki, presji posiadania idealnej figury i depresji.
Źródło: Co za tydzień

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron - historia miłości

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron poinformowali o tym, że są razem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podczas zorganizowanego jakiś czas temu na instagramowym profilu Q&A modelka opowiedziała o początkach ich relacji. Sandra Kubicka i gitarzysta Afromental poznali się cztery lata przed tym, jak połączyła ich miłość.

"Cztery lata temu poszliśmy na drinka jako znajomi. Potem wysyłaliśmy sobie gołębie z listami, bo uciekłam z powrotem do Miami. Tylko przez Ocean Atlantycki ciężko im było dolecieć - huragany na Florydzie i te sprawy - wiecie. Na szczęście dotarły w tym roku. Nie no, żarty na bok - znaliśmy się oczywiście. Na pewno przeszliśmy sobie przez myśl nie raz, ale nie patrzyliśmy na siebie w ten sposób, pod kątem związku i miłości. Nie byliśmy na siebie gotowi. Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami. Pamiętam, jak powiedziałam do Harry'ego coś o Alku, tak po prostu, że jest mega przystojnym ciachem i wydaje się ciepłą osobą. Kilka dni później na niego wpadłam i już nie puściłam. Nic się nie dzieje bez przyczyny" - napisała wówczas na swoim Instastory.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości