Aleksandra Kwaśniewska świętowała 43. urodziny. Kuba Badach złożył jej poruszające życzenia

Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Kwaśniewska od lat jest w szczęśliwym związku z muzykiem Kubą Badachem. Celebrytka świętowała niedawno 43. urodziny. Z tej okazji na instagramowym profilu jej męża Kuby Badacha pojawił się poruszający wpis. Ukochany córki Aleksandra Kwaśniewskiego złożył jej wzruszające życzenia.

Aleksandra Kwaśniewska zdobyła szerszą rozpoznawalność nie tylko jako córka prezydenta, ale również dziennikarka i uczestniczka popularnego programu telewizji TVN "Taniec z gwiazdami". W 2006 roku w trzeciej edycji show zajęła drugie miejsce. Prywatnie celebrytka tworzy szczęśliwe małżeństwo z muzykiem Kubą Badachem. Para wzięła ślub 22 września 2012 r.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Kasia i Andrzej z "Goggleboxa" szczerze o związku, kłótniach i niekończącym się miesiącu miodowym
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kuba Badach złożył Aleksandrze Kwaśniewskiej wzruszające życzenia

Kuba Badach na swoim instagramowym profilu złożył poruszające urodzinowe życzenia Aleksandrze Kwaśniewskiej. W swoim pełnym emocji poście zwrócił się do niej, używając uroczych i zdrobniałych określeń. Widać, że pomimo upływu lat razem zakochani świetnie czują się w swoim towarzystwie. Świadczy o tym również udostępnione przez męża dziennikarki zdjęcie. Na fotografii możemy zobaczyć szczęśliwą parę podczas jednego ze wspólnych wyjazdów.

"A moja cudna żonkila ma dzisiaj urodziny! Dwudzieste trzecie, chyba… Generalnie fajna dziewczyna, choć odrobinę dziwna, bo buziaki lubi przyjmować, ale tylko w kasku. Sto lat, bejbe!" - napisał muzyk.

Pod zdjęciem obrazującym jedną ze szczęśliwych chwil zakochanych, pojawiły się również komentarze od innych gwiazd. Koleżanki i koledzy po fachu życzą Aleksandrze Kwaśniewskiej i Kubie Badachowi wszystkiego, co najlepsze.

"Fajna, fajna. Skoro dziewczyna piosenkarza musi w kasku, to co dopiero z dziewczyną bębniarza?" - napisała Natalia Kukulska, nawiązując do wpisu Kuby Badacha i zdjęcia zakochanych.

"Najlepszego Olu" - napisał Olivier Janiak.

Aleksandra Kwaśniewska złożyła Kubie Badachowi życzenia

Kilka miesięcy temu to Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na złożenie życzeń Kubie Badachowi. W tamtym przypadku gwiazda postawiła na dodanie poruszającego wpisu na Instagramie. Chociaż para od kilku lat trwa w szczęśliwym małżeństwie, to wcześniej co jakieś czas pojawiały się plotki o ich rzekomych problemach. Wspomniany post córki Aleksandra Kwaśniewskiego skutecznie uciął wszelkie spekulacje na ten temat.

"No więc jakby ktoś nie wiedział, to dziś czwartek, imieniny Cieszymira (co cieszy) i Audoena (gdyż jest takie imię), a także urodziny mojego ulubionego człowieka (na zdjęciu nad psem, również ulubionym), czyli jakby nie patrzeć, grube święto. Jubilatowi możecie wykrzyczeć sto lat prosto do telewizora, gdyż spędza ten wieczór w robocie, zupełnie jak trzysta pozostałych, ale jakby co, przyjmie również ciepłe myśli i czeki podróżne na 2029. Ale to już co tam komu bardziej w domu zalega. Tak czy siak, najlepszości. Jesteś jak jagodzianka!" - napisała wtedy na swoim instagramowym profilu córka Aleksandra Kwaśniewskiego.

Do poruszającego wpisu Aleksandra Kwaśniewska dołączyła fotografię, na której zapozowała w towarzystwie męża i pasa. Uśmiechnięte twarze zakochanych dają do zrozumienia, że ci świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości