Aleksandra Kwaśniewska uczciła 11. rocznicę ślubu z Kubą Badachem. Pokazała wspólne zdjęcia

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, ślub
Aleksandra Kwaśniewska uczciła 11. rocznicę ślubu z Kubą Badachem
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach uczcili 11. rocznicę ślubu w wyjątkowy sposób. Zgodnie z tradycją, gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, który upamiętnia lata spędzone razem z ukochanym mężem.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach zawarli związek małżeński 22 września 2012 roku. Uroczystość nie przebiegała tak, jakby sobie wymarzyli, głównie z powodu fotoreporterów, którzy śledzili każdy ich ruch. Od tamtej pory małżonkowie rzadko udzielają wywiadów i stawiają na zachowanie prywatności. Publikowanie wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych również jest rzadkością w ich przypadku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Aleksandra Kwaśniewska o bezdzietności
Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z Karoliną Kalatzi dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o niewygodnych komentarzach dotyczących bezdzietności.
Źródło: Co za Tydzień

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 11. rocznicę ślubu

W poście, który Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na Instagramie, pojawiły się fotografie, których dotąd nie pokazywała publicznie. Na zdjęciach można zobaczyć parę w różnych miejscach na świecie. Na wielu z tych zdjęć zakochani przytulają się do siebie i uśmiechają do aparatu, emanując miłością i szczęściem.

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła dodać odrobinę humoru do tego romantycznego momentu. W opisie posta napisała: "#jedenasta #odślubu #iciągle #lubiętypa". To z pewnością dowód jej poczucia humoru i dystansu do małżeństwa, które jest dla niej źródłem radości i szczęścia przez te wszystkie lata.

Historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha rozpoczęła się w 2009 roku w studio Radia Zet, a nie na koncercie Ani Karwan, jak sugerowało wiele plotek. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego prowadziła tam swoją audycję, a muzyk promował płytę z piosenkami Andrzeja Zauchy. Choć była jego fanką od 2000 roku, to spotkali się przypadkiem na korytarzu radia. Muzyk wręczył jej swoją płytę, ale wtedy nie przypuszczali, że to spotkanie zmieni ich życie.

Pierwsze spotkanie w radiu nie spowodowało, że zakochali się od pierwszego wejrzenia. Ich drogi rozeszły się, aż do pewnej imprezy w gronie wspólnych znajomych. To właśnie podczas tej imprezy u Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej zaczęli rozmawiać. To spotkanie było celowe, ponieważ gospodarze marzyli, aby ich dwójka się poznała. Zaczęli się świetnie dogadywać, a wspólne poczucie humoru stało się jednym z kluczowych elementów ich relacji.

W jednym z programów telewizyjnych Kuba Badach wyznał, że Aleksandra Kwaśniewska zostanie jego żoną. Ta deklaracja była żartem, ale po latach stała się prawdą.

Ich ślub wywołał wiele spekulacji i plotek w mediach. Teraz para stara się unikać rozgłosu i skoncentrować na sobie, mimo że wiele osób wciąż jest zainteresowanych ich związkiem.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętowali 11. rocznicę ślubu
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości