Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska zrobiła live'a z tatą. Fani mogli zadawać mu pytania

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Aleksandra Kwaśniewska zorganizowała live'a ze swoim tatą, Aleksandrem Kwaśniewskim

Aleksandra Kwaśniewska zorganizowała na swoim Instagramie relację live, na której pojawił się również jej tata. Aleksander Kwaśniewski odpowiedział na pytania fanów, które dotyczyły wojny w Ukrainie. Internauci byli zachwyceni rozmową.

Aleksandra Kwaśniewska wciąż rozwija swoją karierę. Ponad pół roku temu dziennikarka wróciła do mediów i rozpoczęła pracę przy programie TVN Style "Miasto kobiet". Nagrania do talk-show to jednak nie jedyne, czym zajmuje się na co dzień córka byłego prezydenta naszego kraju. Aleksandra Kwaśniewska prężnie działa także na Instagramie, gdzie zgromadziła już pokaźne grono obserwatorów.

Gwiazda często pisze o ważnych społecznie sprawach oraz publikuje zdjęcia ze swego życia prywatnego. Niedawno zapytała fanów, czy byliby zainteresowani Q&A z jej ojcem. Internauci bardzo żywo zareagowali na ten pomysł, a Aleksandra Kwaśniewska spełniła ich życzenie. Podczas ostatniej relacji live mogliśmy więc zobaczyć ją u boku ojca, Aleksandra Kwaśniewskiego. 

Aleksandra Kwaśniewska zaprosiła ojca na swojego Instagrama

Live z Aleksandrem Kwaśniewskim dotyczył głównie tego, co obecnie dzieje się na świecie. Przypomnijmy, że 24 lutego rosyjskie wojska weszły na teren Ukrainy, gdzie do dziś toczy się krwawa wojna. Żołnierze Władimira Putina ostrzeliwują ludność cywilną i bombardują miasta. Nasi wschodni sąsiedzi dzielnie walczą o suwerenność swojego kraju, a ich bohaterstwo jest na ustach dziennikarzy z całego świata. Nic więc dziwnego, że i sam Aleksander Kwaśniewski skupił się właśnie na tym temacie.

Były prezydent Polski, który miał okazję osobiście poznać Władimira Putina, uważa, że sytuacja za wschodnią granicą nie poprawi się, dopóki prezydent Rosji pozostaje przy władzy. 

Aleksander Kwaśniewski zapewnił też widzów, że Polska, która jest w NATO oraz Unii Europejskiej, póki co jest całkowicie bezpieczna. 

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Fani zachwyceni rozmową z Aleksandrem Kwaśniewskim

Fani byli bardzo poruszeni relacją i nie ukrywali, że rozmowa z Aleksandrem Kwaśniewskim pomogła im zrozumieć pewne sprawy, związane z wojną w Ukrainie. Aleksandra Kwaśniewska opublikowała nagranie z ojcem jako osobny post na Instagramie, pod którym pojawiała się cała masa pozytywnych komentarzy.

"To było bardzo rzeczowe i uspokajające";

"Merytoryczna, dyplomatyczna rozmowa. Obecnie rządzący, zamiast uczyć się angielskiego, powinni się uczyć od pana wypowiedzi i dyplomacji. Takiego przekazu brakuje od obecnej władzy";

"Rzeczowa rozmowa i odpowiedzi na pytania, dziękuję za argumenty, a nie straszenie. Proszę o powtórkę" - pisali.

Pod postem wypowiedziały się również gwiazdy.

"Dziękujemy" - skomentowała Ewa Chodakowska.

"Wspaniała rozmowa" - napisała Joanna Przetakiewicz.

"W punkt" - stwierdziła Agnieszka Hyży.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA/ PAWEL WRZECION/ ANDRAS SZILAGYI

Pozostałe wiadomości