Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda dom przy czwórce dzieci. "Mistrz drugiego planu"

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie salonu
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska chętnie dokumentuje życie "matki polki" w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda postanowiła podzielić się z fanami tym, jak wygląda typowa niedziela u niej w domu. Żona Michała Żebrowskiego wrzuciła do sieci zdjęcie z salonu, które wywołało falę komentarzy.

Aleksandra Żebrowska to żona Michała Żebrowskiego. Para ma czwórkę dzieci: trzech synów i nowo narodzoną córeczkę, której imienia jeszcze nie zdradzili. Mimo że między nim jest 15 lat różnicy, to tworzą zgrany duet. Co ciekawe, żona aktora, zanim go poznała, nie wiedziała, czym zajmuje się jej przyszły mąż. Michał Żebrowski wspominał też w wielu wywiadach, że marzy o dużej rodzinie. Gdy dowiedział się, że jego przyszła żona ma siedmioro rodzeństwa, uświadomił sobie, że Aleksandra Żebrowska to idealna partnerka na życie.

Żona znanego aktora chętnie dokumentuje życie rodzinne za pomocą Instagrama. Ostatnio podzieliła się z fanami uroczym zdjęcie z salonu.

ELDURSI_POPULARNOSC
Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

Aleksandra Żebrowska pokazała swój salon

Żona Michała Żebrowskiego postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, jak wygląda jej typowy weekend z czwórką dzieci. Gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie na tle salonu, w którym panuje istny bałagan. Wszędzie możemy zobaczyć zabawki i porozrzucane rzeczy. Uwagę przykuwa jednak piękny kot, który znajduje się po prawej stronie na fotografii oraz urocza, dwumiesięczna córeczka pary, która śpi w nosidełku. 

Aleksandra Żebrowska, która znajduje się na pierwszym planie z lodem na patyku, skomentowała tę fotografię:

"#sobota #dzienloda #naobiad"

W sieci pod postem celebrytki pojawiła się fala komentarzy.

"Kot wymiata, mistrz drugiego planu".

"Mam 2-latka i 2-miesięczną córeczkę. Rodziłam kilka dni po Pani oboje. Mam to samo".

"Fajnie widzieć, że nie tylko ja mam plac zabaw zamiast salonu".

Historia miłości Aleksandry i Michała Żebrowskich

Michał i Aleksandra Żebrowscy są małżeństwem od 13 lat. Poznali się jeszcze w dzieciństwie. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na wakacjach, kiedy mężczyzna miał 18 lat, a ona zaledwie 5 lat. Rodziny przyszłych małżonków przyjaźniły się i często spędzały wspólnie letnie wyjazdy na Podhalu. Kontakt niestety między nimi zanikał. Przypadkowe spotkanie po latach na Uniwersytecie Warszawskim podczas obrony prac dyplomowych sprawił, że Michał Żebrowski uświadomił sobie, że Ola Żebrowska jest miłością jego życia.

"Wpadliśmy na siebie i od tego się zaczęło. Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona" - mówi w wywiadzie dla "Elle" aktor.

Aleksandra Żebrowska długo postrzegała swojego przyszłego męża jako starszego pana pozbawionego poczucia humoru. Kolejne wspólne randki uświadomiły jej jednak, że Michał Żebrowski to mężczyzna, z którym chce założyć rodzinę, a jego poczucie humoru należy po prostu odkryć. Para zaręczyła się dość szybko i pobrała w 2009 roku na Podhalu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Aleksandrze Żebrowskiej:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości