Aleksandra Żebrowska pokazała mamę w młodości. Do złudzenia przypomina księżną Dianę

Aleksandra Żebrowska pokazała mamę
Aleksandra Żebrowska pokazała mamę
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska niedawno świętowała urodziny swojej ukochanej mamy. Żona Michała Żebrowskiego z tej okazji postanowiła pokazać fanom portretowe zdjęcie kobiety z czasów, gdy była bardzo młoda. Nie da się ukryć, że do złudzenia przypomina uwielbianą przez miliony z całego świata i nieżyjącą już księżną Dianę.

Aleksandra Żebrowska to jedna z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych polskich gwiazd. Żona Michała Żebrowskiego bardzo rzadko udziela wywiadów, ale nadrabia to na swoim koncie na Instagramie, gdzie opowiada fanom o macierzyństwie i swoim życiu codziennym. To właśnie też tam chwali się swoją rodziną, a teraz pokazała, jak jej mama wyglądała w młodości.

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska pokazała archiwalne zdjęcie swojej mamy

Aleksandra Żebrowska ma bliski kontakt ze swoją mamą, jednak bardzo rzadko publikuje kadry w jej towarzystwie. Teraz żona Michała Żebrowskiego zrobiła mały wyjątek z okazji urodzin swojej rodzicielki. Celebrytka złożyła kobiecie życzenia za pomocą InstaStories i pokazała jej archiwalne zdjęcie.

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że na fotografii nie jest pokazana mama Aleksandry Żebrowskiej tylko... księżna Diana. Kobieta jest bowiem sfotografowana z profilu, w eleganckiej sukience i lekkiej woalce na włosach, dzięki czemu wygląda niczym uwielbiana przez miliony z całego świata "królowa ludzkich serc". Nie da się ukryć, że obie panie wyglądały bardzo podobnie i nosiły niegdyś identyczne fryzury.

"Dzisiaj są urodziny mojej mamy! Sto lat" - napisała Aleksandra Żebrowska.

Aleksandra Żebrowska pokazała stare zdjęcie swojej mamy
Aleksandra Żebrowska pokazała stare zdjęcie swojej mamy
Aleksandra Żebrowska pokazała stare zdjęcie swojej mamy
Źródło: Screen InstaStories

Justyna Adamczyk, bo właśnie tak nazywa się mama Aleksandry Żebrowskiej, zawodowo zajmuje się jogą. Kobieta ukończyła kursy instruktorskie w Szwajcarii, gdzie mieszka razem z mężem. Uczy jogi natomiast nie tylko tam, ale także w Dubaju, gdzie obecnie przebywa, a także np. w Grecji. Podobnie jak córka jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie publikuje zdjęcia pokazujące jej życie prywatne.

Mama Aleksandry Żebrowskiej urodziła ośmioro dzieci

Mama Aleksandry Żebrowskiej jest już po 50., ale wciąż utrzymuje perfekcyjną sylwetkę. Kobieta urodziła ośmioro dzieci, a żona Michała Żebrowskiego jest jej najstarszą pociechą. Co ciekawe, gdy Aleksandra Żebrowska rodziła swojego pierwszego syna Franka, jej mama również była w ciąży.

 "Kiedy byłam mała, to zawsze bawiłam się, że jestem mamą dużej rodziny - wtedy miałam sześcioro dzieci. To było dziwne, faktycznie. Ale później, jak miałam te sześcioro dzieci w prawdziwym życiu, to nie było już tak zabawne. A na samym końcu okazało się, że mam ośmioro dzieci. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Uwielbiam, jak jest chaos wokół mnie i nie wszystko jest muzealnie poukładane. Nawet, teraz kiedy dzieci się powyprowadzały, zastępuję je kotami i zwierzętami" - mówiła Justyna Adamczyk w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości