Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie z dzieckiem. "Wykapana mamusia"

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała dziecko
Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała dziecko
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Żona Michała Żebrowskiego opublikowała pierwsze zdjęcie z nowym członkiem rodziny, który przyszedł na świat w sobotę, 30 lipca. Sądząc po komentarzach znajomych gwiazdy, jest to dziewczynka.

Aleksandra Żebrowska przez całą ciążę była bardzo aktywna w sieci. Publikowała humorystyczne wpisy, czym zjednała sobie serca internautów. Na jej instagramowym profilu nie mogło zatem zabraknąć zdjęcia z nowym członkiem rodziny.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała dziecko

Dzień po narodzinach Aleksandra Żebrowska opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka. Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w których nie tylko internauci, ale także inne gwiazdy, gratulowali świeżo upieczonej mamie. Aleksandra Żebrowska nie pokazała twarzy dziecka i była wyjątkowo oszczędna w słowach - zdjęcie opisała jedynie emotikoną serduszka.

Aleksandra Żebrowska nie napisała, jakiej płci jest jej najmłodsza pociecha, jednak sądząc po komentarzach znajomych gwiazdy i różowej czapeczce maluszka - jest to najprawdopodobniej dziewczynka.

"Cudowne jesteście!!!" - napisała Monika Olejnik.

"Ale czad!!!! Wielkie, wielkie graty! Od razu widać, że wykapana mamusia!" - dodał Wojciech Bojanowski.

"Gratulcje i heloł nowa człowieczko" - skomentowała Maria Konarowska.

x B K-Sz i 4 dziecko żebrowskich
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska o poronieniach

Aleksandra Żebrowska otwarcie opowiada o trudnych doświadczeniach - żona Michała Żebrowskiego kilkukrotnie poroniła. Kilka miesięcy temu będąc w stanie błogosławionym, podkreślała, że jest to ósma ciąża, a nie czwarta. Pierwszy raz swoją historię opisała niedługo przed narodzinami trzeciego dziecka, w 2020 roku. Opublikowała wówczas szczery wpis.

"Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. "Nieudane" ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości