Aleksandra Żebrowska świętuje urodziny wymownym zdjęciem. W tle zdziwiony mąż

Aleksandra Żebrowska świętuje urodziny
Aleksandra Żebrowska świętuje urodziny
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska skończyła 35 lat. Żona Michała Żebrowskiego pochwaliła się swoim świętem na Instagramie i opublikowała wymowny post w swoim stylu. Na końcu zrobiła zbliżenie na twarz zdziwionego męża.

Aleksandra Żebrowska to jedna z najbardziej lubianych celebrytek w polskim show-biznesie. Żona Michała Żebrowskiego skradła serca fanów swoją szczerością i nieowijaniem w bawełnę. Kobieta chętnie publikuje niewygodne dla niektórych zdjęcia, pokazujące prawdziwą stronę macierzyństwa, niekoniecznie tą najlepszą. Niedawno para obwieściła światu, że spodziewa się kolejnego potomka. Ciężarna Aleksandra Żebrowska świętuje właśnie urodziny.

Aleksandra Żebrowska świętuje urodziny. Pochwaliła się zdjęciem

Aleksandra Żebrowska 5 kwietnia 2022 r. skończyła 35 lat. Żona Michała Żebrowskiego pochwaliła się z tej okazji zdjęciem na Instagramie w eleganckiej sukience do ziemi. Prosta z pozoru fotografia została jednak urozmaicona przez gwiazdę pewnymi oznaczeniami.

Żona Michała Żebrowskiego drugie zdjęcie z galerii oznaczyła konkretnymi datami, opisała lata 2009, 2022 i 2014. Każda z nich połączona była z... piersiami celebrytki.

"Dziś mam urodziny!" - napisała dumna, dodając do postu emotikonki piersi oraz hasztag "dobro wraca".

W tle fotografii widać też było Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska zrobiła zbliżenie na zdziwioną minę męża. W komentarzach natomiast posypały się urodzinowe życzenia. W tym również od innych gwiazd.

"Ja mam 41 to, co ja mam powiedzieć. Wyglądasz ślicznie" - napisała Agnieszka Włodarczyk.

"2025? Sto lat Ola! Rośnij zdrowo, spokojnie i szczęśliwie!" - dodała Agata Rubik.

"Szczęścia! Nieskończonej miłości!" - pożyczył Piotr Czaykowski.

"Samego dobrego kochana! I żeby ci te dzieci żyć dały, bo wiadomo" - pisała Aleksandra Kwaśniewska.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Aleksandra i Michał Żebrowscy oczekują na narodziny dziecka. Historia miłości

Michał Żebrowski poznał przyszłą żonę dzięki rodzinie i wakacjom. Aktor miał wówczas 20 lat, a jego późniejsza ukochana zaledwie... pięć! Po raz pierwszy uczucie dało o sobie znać jednak dopiero po podyplomowych studiach z marketingu i zarządzania. Wtedy przed Michałem Żebrowskim usiadła dorosła już Aleksandra. Gwiazdor po latach przyznał, że już wtedy zrozumiał, że to ta jedyna.

Para zaręczyła się zaledwie po miesiącu randkowania, a w 2009 roku na polanie Rynias w Tatrach wzięli ślub. Ceremonia odbyła się niedaleko domu należącego do aktora. Od tamtej pory są uznawani za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Zakochani wychowują trzech synów: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka i niespełna 2-letniego Feliksa.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości