Gwiazdy

Córka Cezarego Pazury pokazała zdjęcia z chłopakiem. To znany aktor

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Córka Cezarego Pazury pokazała zdjęcia z chłopakiem

Anastazja Pazura jest najstarszą córką Cezarego Pazury. Teraz 34-latka pokazała na Instagramie zdjęcia ze swoim chłopakiem. Jak się okazało, jest to aktor znany z filmów takich jak "Polityka" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Anastazja Pazura jest najstarszą córką Cezarego Pazury ze związku z pierwszą żoną Żanetą. 34-latka nie poszła jednak w ślady znanego taty i zajęła się tworzeniem grafik komputerowych. Nie tak dawno w rozmowie z "Dzień dobry TVN" Anastazja opowiedziała o swoim życiu.

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Anastazja Pazura — czym się zajmuje?

Córka Cezarego Pazury wyznała, że po 30. roku życia zaczęła się zmagać ze wstydem.

"Wstydziłam się swojej twarzy, wstydziłam się uszu, włosów. Tak właściwie, w pewnym momencie, to wstydziłam się całego swojego wizerunku, więc stwierdziłam, że muszę wejść głębiej i zobaczyć, o co tak naprawdę mi chodzi. Wstyd to nie jest coś, co da się tak raz na zawsze pokonać, teraz mam doświadczenie, jak sobie z tym poradzić, mam więcej wyrozumiałości wobec siebie i wobec innych, bo to też zawsze idzie w parze" - powiedziała.

W końcu Anastazja Pazura pokonała w sobie poczucie wstydu, a nawet wyszła mu naprzeciw. Jakiś czas temu zorganizowała wernisaż swoich prac o kobiecym ciele, które było głośno komentowane w mediach. Swoje prace Anastazja pokazuje również na Instagramie.

33-latka rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym, jednak ostatnio w sieci pojawiły się jej zdjęcia z ukochanym.

Anastazja Pazura pokazała zdjęcia z partnerem

Na profilu Tomasza Olejnika, znanego z filmów takich jak "Polityka" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" pojawiły się zdjęcia z córką Cezarego Pazury. Tomasz Olejnik ma 36 lat i jest aktorem dubbingowym. Na Instagramie możemy znaleźć informacje o jego nowych kreacjach aktorskich, a także o pasjach.

Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych aktora pojawiły się zdjęcia z Anastazją Pazurą. Aktor dwa tygodnie temu dodał zdjęcie ukochanej w dzień jej urodzin i napisał:

"Gdybyś zjawiła się w jakimkolwiek innym momencie mojego życia, w jakiejkolwiek innej sytuacji, boję się, że nie byłoby możliwe to, co jest teraz. Tak jakby, wszystko, co miało miejsce do tej pory, było po to, bym mógł dziś cieszyć się Tobą. Nie zmieniłbym nic. Odniósłbym wszystkie porażki. Poniósłbym wszystkie koszta. Choćbyś była tylko na chwilę, to ta chwila już zdołała wywrócić mnie na drugą stronę. Wywlec tę starą ukrytą tkliwość, której istnienia tak naprawdę nigdy nie zapomniałem" - wyznał.

Na końcu dodał:

Sto lat kochanie! Cieszę się, że jesteś

Tomasz Olejnik pokazał również więcej zdjęć z ukochaną. Zobaczcie sami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości