Programy

Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Jakie nowości i premiery? 

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Skazana 2" - zdjęcie z 1. odcinka

Serwis Palyer.pl przygotował na październik 2022 dla swoich widzów filmowe, serialowe i programowe nowości. Sprawdźcie, co nowego w Playerze w listopadzie!

Jakie nowości przygotował serwis Player na listopad 2022? Oto lista filmów i programów z dokładnymi datami. Zobaczcie sami!

Nowości Playera na listopad – filmy

"Kochaj życie"

Amerykańska komedia z 2021 roku w reżyserii Trenta O'Donnella. Leif po śmierci matki dziedziczy domek w malowniczym Yesemite. Jest jednak pewien warunek — aby otrzymać spadek, musi wykonać zestaw zadań. Niektóre wiążą się z karkołomnymi wyzwaniami i wymagać będą fizycznej tężyzny, przetestują charakter lub dotkną spraw sercowych. Leif będzie musiał zaryzykować i wykazać się nie lada odwagą. W roli głównej Jake Johnson. Patrnerują mu Susan Sarandon, J.K. Simmons i D'Arcy Carden.

"Motywacja"

Amerykański dramat z 2014 roku. Siedmioro nieznajomych postanawia przeanalizować swoje decyzje życiowe. Zainspirował ich do tego napisany przez cenionego trenera sportowego poradnik motywacyjny. Dziennikarz, jego redaktor naczelny, były więzień, gwiazda hip-hopu, aktor oraz tajny agent ponownie ocenią swoje dotychczasowe wybory i decyzje. Czy da im to nadzieję na lepsze życie? W rolach głównych m.in. Sylvester Stallone, Thomas Jane czy Lauren Cohan.

Sprawdźcie filmową kolekcję Playera.

Nowości Playera na listopad – seriale

"Skazana 2"

Dalsze losy sędzi Alicji Mazur, która robiła wszystko, żeby wyrwać się z więziennego piekła. Po konfrontacji z Pawłem Witkowskim wraca do więzienia. Zdemaskowanie męża sprawia, że jest pewna swojego uniewinnienia. Mimo nacisków Serafina, Hanka decyduje się przyznać do postrzału ojczyma i ponieść konsekwencje. Czy Alicja zostanie w więzieniu, aby ratować córkę?

"Siostry"

Serial, który opowiada o życiu zawodowym i osobistym czterech koleżanek, które w różny sposób radzą sobie z wyzwaniami życia na oddziale urazowym.

Nowości Playera na listopad – programy

"40 kontra 20"

Dwóch mężczyzn — starszy i młodszy — będą rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. Droga do wielkiego finału, w którym każdy z mężczyzn zadeklaruje uczucie jednej wyjątkowej kobiecie, nie będzie prosta. Uczestniczki czeka szereg wyzwań, zadań i randek, podczas których będą musiały starać się o serce panów. Mężczyźni natomiast będą próbowali przekonać każdą z pań do swojego stylu życia. Bajecznie wygodnego i stabilnego albo pełnego przygód i nieprzewidywalności. Raz w tygodniu podczas eliminacji dwie uczestniczki będą musiały opuścić program.

Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Nowości i premiery
Player Listopad 2022 – filmy, seriale i programy. Nowości i premiery

Nowości Playera na listopad 2022 – pełna lista filmów i programów

4 listopada

 • "Siostry"
 • "Pod ostrzałem"
 • "Kochaj życie"

10 listopada

 • "After 4: bez siebie nie przetrwamy"

11 listopada

 • "Czerwony księżyc"
 • "Zabić, jak to łatwo powiedzieć"
 • "Mała wielka stopa 2"

15 listopada

18 listopada

 • "November man"

21 listopada

 • "40 kontra 20"

25 listopada

 • "Mapy gwiazd"
 • "Przygoda w Paryżu"

28 listopada

 • "Piękna i bystrzak. Australia"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości