Gwiazdy

Anja Rubik olśniła w Cannes. Identyczną "nagą sukienkę" nosiła inna światowa gwiazda

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anja Rubik olśniła w Cannes. Identyczną sukienkę nosiła światowa gwiazda

75. festiwal filmowy w Cannes rozpoczął się 17 maja i jak zwykle przyciągnął na Lazurowe Wybrzeże największe gwiazdy. Był też polski akcent. Na festiwalu pojawiła się Joanna Kulig i Anja Rubik. Modelka zaprezentowała tzw. "nagą suknię", w której wyglądała obłędnie. Identyczną nosiła żona Justina Biebera — Hailey Bieber. Zobaczcie, jak ta sama kreacja prezentowała się na dwóch różnych modelkach.

Festiwal potrwa do 28 maja. Wszyscy czekają na ogłoszenie laureata Złotej Palmy, czyli głównej nagrody przyznawanej za najlepszy film. O ten zaszczytny tytuł walczy 18 obrazów. Wśród nich znalazł się film "Eo" Jerzego Skolimowskiego. W tym roku na plakacie promującym festiwal uwieczniono motyw z "Truman Show". Organizatorzy chcieli powiedzieć przez to, że: "tak jak Truman ucieka przed fałszem, tak samo festiwal, ze słynnym czerwonym dywanem, oferuje widzom prawdę o artystach wchodzących do kina".

Anja Rubik w Cannes. Identyczną kreację założyła Hailey Bieber

Anja Rubik olśniła fotoreporterów w Cannes. Polską modelką zachwyciła się redakcja brytyjskiej gazety "Independent".

"Anja Rubik po raz kolejny zaprezentowała swój swobodny styl, zakładając nagą suknię z marszczeniami od Saint Laurent" - pochwali modelkę.

Kreacja polskiej gwiazdy podkreśliła jej sylwetkę. Ten typ sukienek określa się jako "nagą", ponieważ jest niczym druga skóra. Ten model spodobał się innej znanej modelce. Mowa o Hailey Bieber, która miała ją na sobie podczas tegorocznej imprezy oscarowej, którą organizowała redakcja magazynu "Vanity Fair".

Ania Lewandowska i Maffashion skomentowały post Anji Rubik. Były oczarowane wyglądem rodaczki. Spójrzcie poniżej na zdjęcia tej słynnej "nagiej" kreacji.

Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi"
Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi" Mandaryna i Anna Świątczak nagrały pierwszy, wspólny singiel "Od nowa", a dziś ma miejsce oficjalna premiera teledysku. Gwiazdy po raz pierwszy opowiedziały o współpracy w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. Okazuje się, że nie tylko zawodowo, ale także prywatnie obie panie mają bardzo przyjacielskie relacje.

Joanna Kulig w Cannes. Jak zaprezentowała się polska aktorka wśród zagranicznych gwiazd?

Joanna Kulig po sukcesie "Zimnej wojny" otrzymała sporo propozycji grania w zagranicznych produkcjach. Jest ceniona przez światowych twórców kinematografii. Aktorka jest dumna z tego, że mogła uczestniczyć w festiwalu w Cannes. Podczas kilku dni zaprezentowała się w sukni Armaniego i kreacji Diora, a później założyła czerwony garnitur od Magdy Butrym. 22 maja Joanna Kulig wzięła udział w rozdaniu nagród holdingu Kering "Women in Motion", honorujących podnoszenie świadomości na temat kwestii kobiecych w przemyśle filmowym.

Polscy aktorzy kibicują Joannie Kulig. Zareagowali na jej zdjęcia z Cannes:

"Boska Ty!" - napisała Maja Ostaszewska.

"Gratulacje" - przesłał Michał Bajor.

"Niesamowity zaszczyt! Właściwa osoba, która bardzo bardzo na to zasługuje!!!" - dodała Magdalena Mielcarz.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości