Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka o samotności w macierzyństwie. Poruszający apel

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka niedawno urodziła czwarte dziecko. Aktorka w obszernym wpisie w mediach społecznościowych postanowiła poruszyć niezwykle trudny i ważny temat - samotność w macierzyństwie. Jak wyjaśniła, to może dotyczyć każdego rodzica. Nawet tego, który żyje w szczęśliwym związku.

Anna Czartoryska-Niemczycka to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Choć stroni od mediów społecznościowych, tysiące osób z niecierpliwością czeka na jej kolejne zdjęcie lub wpis. Artystka postanowiła wykorzystać swoją popularność i zwróciła uwagę na bardzo powszechny problem. "Zadzwońcie, zapytajcie, czy wszystko ok".

Anna Czartoryska-Niemczycka o samotnym macierzyństwie

Aktorka w 2013 roku poślubiła Michała Niemczyckiego. Od tego momentu zgrane małżeństwo doczekało się czwórki pociech. Anna Czartoryska-Niemczycka w poście na Instagramie wyjaśniła, że często świeżo upieczone mamy, mimo wsparcia najbliższych, muszą zmierzyć się z wieloma trudnościami. Jedną z nich może być wrażenie, że choć spełniają się w nowej roli, to mają wrażenie, że życie prywatne na zawsze już zanika. 

"Scrollowanie Instagrama na urlopie macierzyńskim jest jak siedzenie na stacji kolejowej w małym miasteczku, gdzie znajomi machają z okien przejeżdżających pociągów dalekobieżnych otagowanych #secretproject i #lovemyjob do egzotycznych kurortów i światowych metropolii. Wokół przyroda, uśmiech ukochanego dziecka, długie spacery, ale czasami, przy gorszej pogodzie, ta stacja wydaje się być jedyną atrakcją w mieście" - napisała aktorka. 

Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski"
Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu dla matek

Aktorka w swoim wpisie wyjaśniła, jak ważne jest zainteresowanie, którym możemy obdarzyć matki. Opisała, że czasami wystarczy zaproponowanie kawy, skupienie uwagi na jej potrzebach, a nawet, zrobienie ładnego zdjęcia.

"Więc jeśli macie wokół siebie jakieś młode mamy, zadzwońcie, zapytajcie, czy wszystko ok, wyciągnijcie je na kawę, spacer, potrzymajcie bobaska, żeby mogły zjeść obiad, póki ciepły. Zróbcie im korzystne zdjęcie, przynieście jakiś drobiazg tylko dla nich, dajcie odczuć, że ich pociąg nie odjechał, bo będzie ich jeszcze mnóstwo, do nowych i pięknych miejsc. A póki co, niech ta stacyjka będzie miejscem pełnym dobra, ciepła i miłości" - napisała Anna Czartoryska-Niemczycka. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości