Anna Kalczyńska na oryginalnych wakacjach. "Tak wypoczywa Polka w długi weekend"

Anna Kalczyńska na urlopie z dziećmi. Pokazała, w jakich warunkach odpoczywa
Anna Kalczyńska na urlopie z dziećmi. Pokazała, w jakich warunkach odpoczywa
Źródło: MWMEDIA
Anna Kalczyńska poinformowała fanów, że udała się na długi urlop. Prowadząca "Dzień dobry TVN" pokazała kulisy swojego wyjazdu. Aby cieszyć się w pełni zasłużonym relaksem, musiała najpierw porządnie posprzątać! Gwiazda pokazała, jak wygląda jej życie "od kuchni". Dziennikarka i jej rodzina przeżywają teraz ciekawą przygodę na łonie natury.

Anna Kalczyńska kilka dni temu meldowała się ze studia "Dzień dobry TVN", by w towarzystwie swojego telewizyjnego partnera Andrzeja Sołtysika powitać widzów i rozpocząć z nimi kolejny poranek. Dziennikarka angażowała się ostatnio w wiele ważnych wydarzeń. Wraz z mężem brała udział w wieczorze charytatywnym, który organizowała Omenaa Mensah i jej ukochany Rafał Brzoska. Później odwiedziła budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Na uroczystości wmurowania kamienia węgielnego poruszająco powiedziała o tym, jaka pomoc potrzebna jest dzieciom. Zapracowana prezenterka poświęca teraz czas swojej rodzinie. Pokazała, jak wygląda jej życie poza telewizją.

Anna Kalczyńska pokazała, jak spędza urlop. Wybrała oryginalne miejsce

Dziennikarka opublikowała kilka zdjęć z wakacji na InstaStories. Postawiła na aktywny wypoczynek. Nie wybrała pięciogwiazdkowego hotelu z różnymi atrakcjami. Wręcz przeciwnie, rozkoszuje się teraz urlopem na kempingu. Gwiazda "DDTVN" musiała się najpierw napracować. Pokazała, jak wysprzątała miejsce, w którym teraz zamieszkała.

"Podłoga umyta, meble oczyszczone, okna 'odpajęczynowane', dywan wytrzepany, nawet osłonę przedsionka umyłam. Tak wypoczywa Polka w długi weekend czerwcowy" - opisała na Instagramie.

Anna Kalczyńska wyznała, że teraz może planować atrakcje. Pokazała widok, jaki jej towarzyszy. Dała znać, że będzie go podziwiać do września. Spójrzcie poniżej, jak dziennikarka napracowała się, by rozpocząć urlop.

czt_kalczynska_obowiazki i dieta dzieci
Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Anna Kalczyńska pokazała, gdzie spędza urlop
Anna Kalczyńska pokazała, gdzie spędza urlop
Źródło: @annakalczynskam

Mąż Anny Kalczyńskiej zamienił się w szefa kuchni

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Mężem Anny Kalczyńskiej jest Maciej Maciejowski, którego poznała w pracy, gdy była reporterką TVN24, a jej ukochany pracował w dziale marketingu na stanowisku menedżerskim. Para wychowuje trójkę dzieci. Kemping to dla nich doskonała przygoda. Mąż Anny Kalczyńskiej serwuje śniadanie. Na zdjęciu poniżej widzicie, jak w doskonałym humorze przyrządza posiłek dla bliskich.

"Oboje intensywnie pracujemy. Przy trójce dzieci mamy przed sobą wiele zadań i wyzwań. Bez obecności dziadków i niani Basi nie poradzilibyśmy sobie tak dobrze. (...) Ja załatwiam sprawy urzędowe, dbam o czas wolny naszych dzieci i organizuję wakacje, co daje mi dużo radości (kierunek wybieramy wspólnie). Ania ma na głowie 'codzienność żywieniowo-szkolną', z którą ja sobie słabo radzę" - mówił Maciej Maciejowski w rozmowie z "Pani". 

Rodzina Anny Kalczyńskiej na wakacjach
Rodzina Anny Kalczyńskiej na wakacjach
Źródło: @annakalczynskam

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości