Anna Korcz o dojrzałym macierzyństwie. Wyznała, z jakim problemem się boryka

Anna Korcz
Anna Korcz
Źródło: MWMEDIA
Anna Korcz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji TVN. Aktorka od 2002 roku gra w serialu "Na Wspólnej". Przed laty założyła fundację "Stop Przemocy - o Godność Człowieka". Prywatnie jest mamą trójki dzieci. W najnowszym wywiadzie wyznała, z jakim problemem macierzyńsko-wychowawczym boryka się mimo wielu lat doświadczenia.

Anna Korcz urodziła się 30 lipca 1968 roku w Warszawie. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, a nawet została nagrodzona główną nagrodą na X Ogólnopolskim Przeglądzie Spektakli Dyplomowych Szkół Teatralnych. Współpracowała z Teatrem Współczesnym, 6. piętro, Kamienica, Mapa Wrażeń i Imka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_06
Dominika Gawęda, Anna Korcz i Natalia Kukulska o profilaktyce raka piersi
Źródło: "Co Za Tydzień"

Anna Korcz o dojrzałym macierzyństwie

Anna Korcz jest mamą trójki dzieci: Anny, Katarzyny i Jana. Aktorka niedawno udzieliła wywiadu dla serwisu jastrzabpost.pl, w którym odpowiedziała, czy jej zdaniem dojrzałe macierzyństwo różni się od pierwszych lat spędzonych z dzieckiem. Jak zaznaczyła, choć wychowanie syna znacząco różni się od wychowania córki, stara się wpoić dzieciom te same wartości.

"Chyba nigdy nie osiągnęłam takiego luzu, jednak jako matka staram się być radykalna. Z konsekwencją mam problemy, ale staram się cały czas, by ten kręgosłup, który dostały dziewczynki to... Janek [syn - przyp. red] też go ma. Jednak wymagam. Pewne zasady muszą być wpojone. Zasady odpowiedzialności, poczucia godności dla kobiety, dla zwierząt... To jednak wszystko zostało i nie zmieniłam wartości" - powiedziała.

Niewiele osób wie, że Anna Korcz, choć dziś jest szczęśliwą mamą i babcią, przed laty musiała zmierzyć się z wielką tragedią.

"Mam dwie piękne i mądre córki, dwóch fantastycznych wnuków i wspaniałego synka! Aby je wszystkie powołać na świat, trzeba było być silną i zdeterminowaną! Nie obyło się bez przeszkód. Straciłam dwójkę dzieci..." - napisała w emocjonalnym poście zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Anna Korcz o sekrecie urody

Anna Korcz niemal od początku obecności w świecie mediów i show-biznesu jest uznawana za jedną z najpiękniejszych Polek. W niedawnym wywiadzie oprócz tematów związanych z dziećmi wyznała jak dba o zdrowie i urodę. Co ciekawe, od 14 lat każdego dnia powtarza czynność, która sprawia, że świetnie czuje się we własnym ciele.

"Szczerze mówiąc nie dbam o siebie jakoś nadmiernie. Myślę, że mogę podziękować za całkiem niezłe geny moim rodzicom. [...] Ćwiczę od 14 lat codziennie. Robię kroki i przywiązuję do tego dużą wagę. Staram się żyć zdrowo jeśli chodzi o kulturę jedzenia, ale to różnie bywa jak przychodzi ochota na karkówkę, czy na boczek to on również jest w lodówce. Staram się nie nadużywać pieczywa no i węglowodanów co jest oczywiste, ale są też dni kiedy nie lubię warzyw. [...] Staram się żyć w zgodzie z potrzebami mojego organizmu" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości