Anna Lewandowska przerwała milczenie. Mówi o groźbach, jakie otrzymywała jej rodzina

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Źródło: Getty Images Europe
Anna Lewandowska w rozmowie z Agnieszką Kobus-Zawojską do książki "Moja walka z depresją" udzieliła szczerego wywiadu, w którym powiedziała, że jej rodzina dostawała groźby po tym jak w 2018 r. Reprezentacja Polski odpadła z meczów grupowych, przez co nie wzięli udziału w mistrzostwach świata w piłce nożnej.

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 r. podczas sportowego obozu integracyjnego. Po kilku miesiącach znajomości zdecydowali się na krok naprzód i zostali parą. W 2010 r. przeprowadzili się do Niemiec i rozpoczęli wspólne życie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Trening z Anną Lewandowską
Trening z Anną Lewandowską

Anna Lewandowska mówi o groźbach, jakie otrzymywali jej najbliżsi

Zaledwie rok później wszystkie media rozpisywały się o ich zaręczynach, które odbyły się na Malediwach. Wówczas Anna Lewandowska powiedziała "tak" i zgodziła się zostać żoną piłkarza. Ich ślub miał miejsce w czerwcu 2013 r. w Serocku, a gościło na nim wielu wybitnych sportowców.

Po czterech latach małżeństwo doczekało się pierwszej córki Klary, a po trzech latach na świecie pojawiło się ich drugie dziecko — córka Laura. Nie tak dawno rodzina przeprowadziła się do Hiszpanii ze względu na Roberta Lewandowskiego, który został zawodnikiem klubu FC Barcelona.

Lewandowscy często przebywają w Polsce, gdyż od wielu lat żyją na dwa kraje. Mimo że miliony kochają Roberta Lewandowskiego i jego niezwykłe dokonania w świecie sportu, to nadal pojawiają się osoby, które źle życzą jego rodzinie.

W książce  Agnieszki Kobus-Zawojskiej "Moja walka z depresją" Anna Lewandowska zdecydowała się udzielić szczerego wywiadów, w którym wyznała, że w 2018 r. jej rodzina otrzymywała groźby. Wszystko było związane z odpadnięciem Reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata w piłce nożnej, które odbyły się w Rosji.

"Najmocniejszymi, najczarniejszymi momentami, których doświadczyłam, były groźby. Po piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji grożono mi, Robertowi czy Klarze" - mówiła żona Roberta Lewandowskiego.

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Źródło: MWMEDIA

Anna Lewandowska o łatce "bycia żoną znanego piłkarza"

Anna Lewandowska zaznaczyła, że aby oderwać się od szarej rzeczywistości, rodzina zdecydowała się wyjechać na wakacje, jednak nie byli w stanie odpocząć przez napływające negatywne komentarze.

"Rykoszetem dostaliśmy we dwoje. Wyjechaliśmy bardzo daleko na wakacje, ale nie byliśmy w stanie skupić się na czymkolwiek innym. [...] Skróciliśmy wakacje, nie mieliśmy kompletnie radości z odpoczynku" - wyznała.

Anna Lewandowska zaznaczyła, że męczy ją sprowadzanie jej kariery i osiągnięć do roli żony znanego piłkarza, mimo że od lat udowadnia, że ma na koncie spore projekty.

"Poddaje się mnie pod ocenę i ironizuje, że mam pieniądze, bo jesteśmy razem, a nie przez własną pracowitość. Uważam, że owszem, gdybyśmy nie byli parą, nie byłabym tak rozpoznawalna. Jednak dalej byłabym ambitną, pracowitą i zmotywowaną kobietą" - dodała.

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości