Księżniczka Beatrycze jest w żałobie. "Zdruzgotana i załamana"

Księżniczka Beatrycze
Księżniczka Beatrycze
Źródło: Getty Images Europe
Księżniczka Beatrycze jest w żałobie. Jej były ukochany Paolo Liuzzo został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w Miami. Jak podają zagraniczne media, powodem śmierci mężczyzny było przedawkowanie narkotyków.

Księżniczka Beatrycze jest córką księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Od lipca 2020 r. jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Edoardo Mapellim-Mozzim, potomkiem włoskiej rodziny hrabiowskiej. Para zaczęła spotykać się w 2018 r., a rok później oficjalnie ogłoszono ich zaręczyny.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Historia miłości księcia Williama i księżnej Kate
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżniczka Beatrycze w żałobie

Mąż księżniczki Beatrycze ma ośmioletniego syna z poprzedniego związku z Darą Huang. Już we wrześniu 2021 r. na świecie pojawiła się pierwsza córka pary, która otrzymała imiona Sienna Elizabeth. W mediach częściej pisze się o księżniczce Beatrycze nie z powodu jej życia osobistego, a kolejnych rewelacji dotyczących jej ojca księcia Andrzeja.

Tym razem jest jednak inaczej i jak informuje "The Sun" księżniczka Beatrycze nie może pogodzić się z informacją dotyczącą jej byłego partnera. Warto przypomnieć, że w 2005 r. księżniczka spotykała się z Paolo Liuzzo. Ich związek zakończył się po niespełna roku i to w cieniu skandalu, bowiem jej ukochany był zamieszany w sprawę zabójstwa studenta w Worcester.

Teraz jak donoszą media Paolo Liuzzo zmarł w lutym tego roku, jednak informacja do mediów przedostała się dopiero po dwóch miesiącach.

"Beatrycze jest zdruzgotana i załamana wiadomością o śmierci Liuzzo" - czytamy w "The Sun".

Były partner księżniczki Beatrycze został znaleziony martwy

Jak na razie nie wiadomo zbyt wiele. Mężczyzna został znaleziony martwy w jednym z pokoi hotelowych w Miami. Policja nie podała jeszcze oficjalnej przyczyny śmierci, jednak ustalono, że wszczęto śledztwo w sprawie przedawkowania narkotyków.

Jak donosi informator "The Sun" były chłopak księżniczki Beatrycze miał mieć problem z hazardem i używkami, co spowodowało, że popadł w długi.

"Na początku zaczął zażywać dużo farmaceutyków, ale później przerzucił się na kokainę i twardsze narkotyki. To był bardzo 'szybki' styl życia i wszyscy obawialiśmy się, że w końcu go dopadnie" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości