Anna Markowska zareagowała na pytanie o ślub z Kubą Wojewódzkim. Zdradziła plany na przyszłość

Anna Markowska
Anna Markowska
Źródło: MWMEDIA
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki są razem od dłuższego czasu. Dziennikarz i modelka unikają opowiadania w mediach o swoim związku. Zdarza się, że publikują na Instagramie wspólne zdjęcia, ale na próżno szukać w załączonych do nich opisach wyznań miłości. Reporter Pudelka zapytał partnerkę Kuby Wojewódzkiego, czy jest gotowa na ślub. Modelka opowiedziała o planach na przyszłość.

Anna Markowska pochodzi z Krakowa. Popularność przyniósł jej udział w 7. edycji programu "Top Model". Uczestniczka show dotarła do samego finału, zajmując trzecie miejsce w rankingu. Dziewczyna zdobyła serca jurorów i widzów. Dziś z powodzeniem rozwija karierę w modelingu oraz w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

4112022_TAJEMNICEPRODUKCJI_KUBAWOJEWODZKI
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Markowska wyznała, czy jest gotowa na ślub

Anna Markowska pojawia się na różnych eventach, Kuba Wojewódzki czasami również sobie na nie pozwala. Ostatnio parę można było zobaczyć razem na premierze filmu Agnieszki Holland pt. "Zielona granica". Kilka dni temu modelka pojawiła się samotnie na jubileuszowym pokazie Macieja Zienia i udzieliła wywiadu reporterowi Pudelka. Nagle została zapytana o to, czy jest już gotowa na ślub.

"Na ślub? Jezus. Ale pytasz, czy jestem gotowa na ślub z Kubą, czy jestem gotowa na ślub i czuje się dojrzała do tego?" - zapytała Anna Markowska.

Reporter Cezary Wiśniewski wyjaśnił, że miał na myśli ogólną gotowość modelki do zawarcia związku małżeńskiego. Co ciekawe, Anna Markowska wyznała, że prawdą jest, iż zawsze marzyła o tym, aby związać się z kimś na całe życie, bo ma duszę romantyczki.

"Czuję się dojrzałą kobietą, żeby stworzyć stabilny, stały związek, żeby gdzieś nad nim pracować, być w nim i założyć rodzinę w przyszłości. Zresztą ja od małej dziewczynki chciałam mieć jednego partnera na całe życie, zakochać się i trochę jestem taką romantyczką" - wyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki zaskakują fanów

Anna Markowska przyznała, że nie czyta artykułów na swój temat i odcina się od plotek oraz różnych spekulacji fanów dotyczących jej życia prywatnego. Jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą stwierdziła, że skupia się na tym, aby być szczęśliwą i każdemu też tego życzy. Modelka wyznała, że jest odporna na hejterskie komentarze, ale często myśli o ich autorach.

"Jest mi przykro, jak widzę, ile złości ktoś wylewa w internecie. Mam świadomość, że to musi być bardzo smutny człowiek" - stwierdziła.

O Kubie Wojewódzkim i jego partnerce pisano różne rzeczy. Fani wielokrotnie zastanawiali się, czy para faktycznie jest jeszcze razem. Gwiazda "Top Model" ma świadomość tego, że w show-biznesie trzeba mieć do siebie dużo dystansu.

"Trzeba się tym bawić. Jeżeli będziemy do tego podchodzić poważniej i brać do siebie wszystko, co napiszą, to można zwariować. Nie polecam nikomu żyć mediami" - powiedziała.

Sam Kuba Wojewódzki lubi igrać z fanami i bawić się opisami fotografii z ukochaną. Latem opublikował zdjęcie z partnerką oraz grupą rekonstrukcyjną. "Jeśli jesteście ciekawi, co jest pomiędzy mną a Anną Markowską, odpowiadam jednym słowem. Wojna" - czytamy na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości