Beata Kozidrak gorzko o rozwodzie i hejcie. "Ktoś bezimiennie może cię opluć i zniszczyć"

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Źródło: MWMEDIA
Mimo sformalizowania rozwodu w 2016 roku Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wciąż są blisko, współpracując ze sobą w sferze prywatnej. Jednak rozstanie było dla nich trudnym doświadczeniem nie tylko ze względów prywatnych. W wywiadzie wokalistka i założyciel zespołu Bajm otworzyli się na temat hejtu, z którym musieli mierzyć się w trakcie rozwodu.

Beata Kozidrak jest ikoną polskiej muzyki. Wieloletnia wokalistka zespołu Bajm ma na koncie hity, które cieszą się zainteresowaniem wśród kolejnych pokoleń. Z racji życia w blasku fleszy również prywatność artystki jest wystawiona na widok publiczny. A w tej materii ostatnio sporo się dzieje. W 2016 roku, po ponad trzech dekadach wspólnego życia, Beata Kozidrak rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

15012024_MAMTALENT_WIENIAWA_KONTROLA
Julia Wieniawa wyznała, co ją najbardziej "spala". Wspomniała o wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras musieli zmierzyć się z hejtem

Życie w blasku fleszy niesie ze sobą wiele negatywnych konsekwencji. Gdy wieloletni współpracownicy ogłosili rozstanie, media z zapartym tchem śledziły doniesienia z sali sądowej. Rozwód był dla Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa trudnym czasem nie tylko ze względu na koniec pewnego ważnego okresu w ich życiu, ale również ze względu na wiele negatywnych słów, które padły pod ich adresem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w rozmowie z Radiem Zet przyznali, że to, czego doświadczyli, z pewnością można nazwać hejtem. I nie było łatwe. Menedżer zespołu Bajm postawił sprawę jasno:

Przechodziłem psychiczne tortury w momencie, kiedy się rozstawaliśmy. To, co czytałem, to były totalnie nieprawdziwe rzeczy, często wyssane z palca. A ludzie w to wierzą. To była duża krzywda 
- powiedział.

Beata Kozidrak nie ukrywa, że jako artystka wielokrotnie czytała o sobie wiele nieprzychylnych komentarzy. Zauważyła, że każde działanie osoby żyjącej na świeczniku może być bezkarnie oceniane i krytykowane.

"Myślę, że chodzi nie tylko o nasze środowisko, ale w ogóle środowisko ludzi, którzy są w podobnych sytuacjach. Ludzie znani. Są czasami opluwani. Pojawia się wielki hejt" - powiedziała.

Zdaniem Beaty Kozidrak hejt jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem, które może doprowadzić do tragicznych konsekwencji. Zaapelowała o zwrócenie uwagi na ten problem i być może ustanowienie znacznie surowszych kar.

Młodzi ludzie nie wytrzymują tego psychicznie i czasami grozi to naprawdę poważnymi konsekwencjami, jeśli chodzi o młodego człowieka. W ogóle człowieka. Przecież nie jesteśmy z gliny. Mamy serca. Przeżywamy. Ktoś bezimiennie może cię opluć i zniszczyć. Jeden się podniesie, drugi nie
- dodała.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras o życiu po rozwodzie

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przez przeszło 37 lat łączyli życie prywatne z zawodowym. Artystka i menedżer ostatecznie zdecydowali się na rozwód po dwóch latach separacji. Mimo to nie zrezygnowali ze wspólnej pracy. Jak udaje im się ta sztuka po rozwodzie? Z pewnością nie jest to łatwe, z czego zdaje sobie sprawę również dziennikarz Radia Zet, którego eksmałżonkowie wspólnie odwiedzili.

"Cały czas działacie razem, przyjeżdżacie razem. Wyglądacie na ludzi trzymających sztamę... Jak się pracuje po rozwodzie? Widzę jedno, ale nie wiem, może trzymają was tylko biznesy? To wymaga pewnej mądrości i przekroczenia pewnych granic, bo macie swoje osobne życia, pewnie i związki, inne relacje..." - powiedział prowadzący.

Pierwsza na to pytanie odpowiedziała Beata Kozidrak.

Ale to nie przeszkadza nam pracować ze sobą, ponieważ zawsze byliśmy wizjonerami, dużo ze sobą rozmawialiśmy, snując plany, jak zaskoczyć publiczność, w którą stronę pójść
- wyznała wokalistka.

Andrzej Pietras przerwał byłej żonie i opowiedział o swoim punkcie widzenia tej sytuacji.

Muzyka to nie jest nasza praca, tylko pasja. Rozdzieliliśmy nasze życie prywatne, które poszło troszeczkę inaczej, prawda? Ale pasję zostawiliśmy
- dodał.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości