Britney Spears zaskoczyła pikantnym wyznaniem na temat Bena Afflecka. Szybko skasowała post

Ben Affleck, Britney Spears
Ben Affleck, Britney Spears
Źródło: Getty Images
Britney Spears opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z Benem Affleckiem i zasugerowała, że przed laty mieli romans. Piosenkarka napisała o chwilach uniesienia ze słynnym aktorem i niedługo potem... skasowała swój post. W sieci jednak nic nie ginie.

Britney Spears to słynna amerykańska piosenkarka, która zyskała popularność na przełomie lat 90. i 2000. "Księżniczka pop" zrobiła oszałamiającą karierę, ale niestety boleśnie doświadczyła także ciemnych stron show-biznesu. Wpadła w depresję i miała problemy z uzależnieniami. Często zmieniała także partnerów. To wszystko doprowadziło do tego, że w pewnym momencie ojciec wokalistki ją ubezwłasnowolnił. Britney Spears była pod kuratelą Jamiego Spearsa przez 13 lat i nie mogła w tym czasie decydować o swoim życiu. W końcu jednak zawalczyła o to przed sądem i po głośnym procesie wygrała z ojcem. Niedługo później wydała autobiografię, w której ujawniła szokujące informacje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agnieszka Chylińska: Zawsze marzyłam o tym, żeby ludzie zaczęli mnie szanować
Źródło: cozatydzientvn.pl

Britney Spears miała romans z Benem Affleckiem?

Zdania na temat obecnego stanu Britney Spears są podzielone. Wokalistka co prawda cieszy się wolnością, jednak czasem zachowuje się dość intrygująco... Chętnie się rozbiera i pokazuje nago na Instagramie. Tym razem zaskoczyła swoich fanów czymś zupełnie innym. Gwiazda bowiem wstawiła archiwalne zdjęcie, które zostało zrobione w połowie lat 90. Zapozowała do aparatu w towarzystwie tekściarki Diany Warren oraz aktora Bena Afflecka - obecnego męża Jennifer Lopez.

Britney Spears zdradziła, że razem z Benem Affleckiem doświadczyła romantycznych uniesień. Opublikowała post, ale niedługo potem go usunęła. W sieci jednak nic nie ginie i zagraniczne media zdążyły zrobić kopie wpisu.

To niesamowity aktor. Czy zapomniałam wspomnieć, że całowałam się z Benem tamtej nocy… Szczerze mówiąc, zapomniałam… Cholera, to szaleństwo!!! Szkoda, że nie mogę opowiedzieć wam historii, która wydarzyła się wcześniej!!! Och, jestem po prostu plotkarką
- napisała Britney Spears.

Dziennikarze "New York Post" zwrócili się z prośbą o komentarze do menadżerów Britney Spears i Bena Afflecka, jednak obie strony do tej pory nie zabrały głosu w sprawie.

Britney Spears wyznała, że usunęła ciążę z Justinem Timberlakiem

Britney Spears jakiś czas temu wydała autobiografię "Kobieta, którą jestem", w której opowiedziała o swoim życiu, które lekko mówiąc, nie było usłane różami. Na łamach książki zdradziła, że gdy miała 19 lat, zaszła w ciążę z Justinem Timberlakiem. Para uchodziła wówczas za jedną z najbardziej zgranych w show-biznesie, jednak nikt nie mógł się domyślać tego, co działo się poza kamerami.

Britney Spears wyznała, że bardzo chciała zostać matką, jednak piosenkarz nie był na to gotowy. Justin Timberlake nakłonił byłą ukochaną do aborcji, a ona się go posłuchała. Gwiazda swoim wyznaniem wprawiła w poruszenie cały świat show-biznesu. Wokalista natomiast, który obecnie wiedzie szczęśliwe życie jako mąż Jessiki Biel, do tej pory nie skomentował tej sytuacji.

Tak bardzo kochałam Justina. Spodziewałam się, że pewnego dnia założymy rodzinę. Po prostu stało się to znacznie wcześniej, niż myślałam [...]. Gdyby pozostawiono to mnie samej, nigdy bym tego nie zrobiła. A mimo to Justin był tak pewien, że nie chce zostać ojcem
- napisała w autobiografii Britney Spears.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości