Bohdan Łazuka szczerze o relacjach z wielbicielkami. "Zapraszałem na kolację wraz ze śniadaniem"

Bohdan Łazuka zaskoczył wyznaniem podczas wywiadu
Bohdan Łazuka zaskoczył wyznaniem podczas wywiadu
Źródło: MWMEDIA
Bohdan Łazuka to bezapelacyjnie jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Niedawno udzielił szczerego wywiadu, w którym przyznał, że lubił towarzystwo kobiet. Jak zaznaczył, chadzał na spotkania z fankami. "Niejednokrotnie wielbicielki czekały na mnie przed hotelami. I zdarzało się, że im ulegałem" - powiedział.

Bohdan Łazuka urodził się 31 października 1938 roku. Już jako uczeń, w siódmej klasie, występował z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Lubelskiej. Nie krył też zainteresowania aktorstwem - uczęszczał na zajęcia w Teatrze Młodego Widza. Na szklanym ekranie zadebiutował w 1958 rolą kelnera w filmie "Pan Anatol szuka miliona". Szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, a jego role w takich produkcjach jak "Chłopaki nie płaczą", "Nie lubię poniedziałku", czy "Ryś" na zawsze zapisały się w historii polskiego kina.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KLARA_ADAMCZYK_ZYCIE
Piotr Adamczyk o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bohdan Łazuka o związkach, karierze i miłości

Bohdan Łazuka w najnowszym wywiadzie z Michałem Misiorkiem odniósł się do ról, w których grał osobę homoseksualną. Jak przyznał, przychodziło mu to z łatwością, ponieważ umiejętności wcielenia się w każdą postać powinno oczekiwać się od aktora.

"Aktor jest po to, żeby zagrać i księdza, i chłopa, i pijanego, i geja. Po to przecież skończyłem szkołę teatralną. Jeśli byłbym jednowymiarowy i przyjmował tylko jeden typ ról, po dwóch tygodniach wszyscy by o mnie zapomnieli. W "Nie lubię poniedziałku" zdarzyło mi się nawet zagrać samego siebie. Choć jest to trudne, bo przecież nie wiemy, jacy naprawdę jesteśmy. Ale spróbowałem i efekt jest taki, że do dziś wszyscy każą mi chodzić z wajchą po torach tramwajowych. [...] Proszę sobie wyobrazić, że dostałem kiedyś bardzo elegancki list, w którym napisane było, że jestem ikoną środowiska gejowskiego. Podobno w internecie też piszą o mnie w ten sposób" - powiedział.

Artysta przyznał, że mimo tego, nigdy nie był prywatnie adorowany przez mężczyzn. Nie mógł jednak narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet.

"Niejednokrotnie wielbicielki czekały na mnie przed hotelami. I zdarzało się, że im ulegałem. Miałem przez to troszeczkę kłopotów z różnymi obyczajowymi historiami. A wszystko dlatego, że uważałem, że urodę kobiet należy doceniać. [...] Jeśli byłem pewien, że nie jestem danej kobiecie obojętny, to, jako dżentelmen w starym stylu, zwykle zapraszałem ją na kolację wraz ze śniadaniem. Oczywiście, podawanym do łóżka" - powiedział z nieskrywanym uśmiechem.

Bohdan Łazuka - związki i życie prywatne

Bohdan Łazuka niezwykle strzeże prywatności. O aktorze wiadomo jednak, że miłość w jego życiu pojawia się często. Aż 5 razy stawał bowiem na ślubnym kobiercu.

Pierwszą wybranką aktora była Barbara Wrzesińska, która również pracuje jako aktorka. Rozwód pary nastąpił jednak zaledwie 3 miesiące po ślubie. Kolejny raz, dozgonne uczucie przyrzekał tancerce, Danieli Pacholczyk. Rok później w mediach potwierdzono prawne zakończenie tego małżeństwa. Trzecią ukochaną godną tytułu żony okazała się Małgorzata Viresco, z którą ma syna Adama. Relacja przetrwała 6 lat. W 1980 roku Bohdan Łazuka po raz czwarty został mężem. Wtedy rozkochał w sobie projektantkę mody i modelkę, Renatę Węglińską. Owocem ich płomiennej miłości jest córka Olga. W 2001 roku aktor rozwiódł się, jednak 9 lat później ponownie poślubił tę kobietę.

Jak obecnie wygląda związek Bohdana Łazuki? Tego dowiemy się zapewnie już niedługo.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości