Britney Spears i Sam Asghari są już po rozwodzie. Wyciekły pikantne szczegóły

Britney Spears i Sam Asghari
Britney Spears i Sam Asghari
Źródło: Getty Images
Po krótkim, ale intensywnym małżeństwie Britney Spears i Sam Asghari zdecydowali się na rozstanie. Zagraniczne media podają, że ich rozwód został ostatecznie sfinalizowany. Samowi Asghariemu nie udało się podważyć intercyzy. Znamy szczegóły ich umowy rozwodowej.

Dla Britney Spears było to już trzecie małżeństwo. Związek z Samem Asgharim miał być dla niej szansą na nowy początek po burzliwych przeżyciach związanych z kuratelą ojca. Jednakże relacja nie przetrwała próby czasu. Podczas rozwodu para postanowiła podzielić się majątkiem zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Alvaro Soler kocha wracać do Polski
Alvaro Soler kocha wracać do Polski
Źródło: "Co Za Tydzień"

Britney Spears i Sam Asghari już po rozwodzie

Britney Spears i Sam Asghari pobrali się po prawie sześciu latach randkowania. Miłość i wierność ślubowali w czerwcu 2022 roku w obecności licznych gwiazd Hollywood, takich jak Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore czy Paris Hilton. Ceremonia odbyła się w kameralnej atmosferze w posiadłości wokalistki w Los Angeles.

Mimo początkowego entuzjazmu i radości los małżeństwa gwiazd potoczył się jednak inaczej. W sierpniu 2023 roku Sam Asghari złożył pozew o rozwód, podając jako przyczynę "różnice nie do pogodzenia". Mężczyzna próbował również podważyć podpisaną przed ślubem intercyzę. Jednak według najnowszych informacji ostatecznie mu się to nie udało. Zgodnie z dokumentami sądowymi, para postanowiła przestrzegać warunków umowy przedmałżeńskiej, która określała podział majątku i innych kwestii finansowych.

Britney Spears i Sam Asghari
Britney Spears i Sam Asghari
Źródło: Getty Images

Szczegóły umowy rozwodowej Britney Spears i Sama Asghariego

Zgodnie z dokumentami sądowymi, do których dotarły zagraniczne media, Britney Spears zachowa biżuterię oraz inne osobiste przedmioty, a także zarobki uzyskane przed, w trakcie i po małżeństwie.

Pomimo doniesień o potencjalnych problemach finansowych wokalistki, źródła bliskie parze zapewniają, że jej sytuacja jest stabilna. Dzięki umowie na książkę i potencjalnym prawom do ekranizacji filmu "The Woman in Me" przyszłość finansowa piosenkarki wydaje się być bezpieczna.

Jednakże, jak podają źródła, najważniejsze dla byłej pary było osiągnięcie porozumienia w kwestiach osobistych, w tym opieki nad ich pięcioma psami. Mimo początkowych doniesień o napięciach w tej sprawie Britney Spears i Sam Asghari zdołali dojść do porozumienia. Mężczyzna został jedynym właścicielem dobermana o imieniu Porsha, podczas gdy jego była żona uzyskała pełną opiekę nad czterema pozostałymi psami.

Britney Spears, Sam Asghari
Britney Spears, Sam Asghari
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości